Wczytuję dane...

Szczotki fryzjerskie do włosów FOX

Są niezbędne w każdym salonie fryzjerskim. Nie tylko pozwalają przygotować włosy do modelowania, ale służą również do ich pielęgnacji. Szczotki do włosów mają wszechstronne zastosowanie. Między innymi dlatego występują w tak wielu odmianach. Jako szczotki do rozczesywania, szczotki do modelowania włosów, szczotki do układania loków i wiele innych. Jakie szczotki do włosów wybrać, aby być z nich zadowolonym? Polecamy wysokiej jakości szczotki Fox. Jest to firma od wielu lat działająca na rynku fryzjerskim i dostarczającą bardzo dobrej klasy akcesoria – w tym również szczotki.

Szczotki Fox wyróżniają się bardzo dobrą ceną i znakomitą jakością wykonania. Do ich produkcji wykorzystuje się bezpieczne i nietoksyczne materiały, nie posiadające zapachu ani smaku. Szczotki do włosów tej firmy można zakupić w różnych wielkościach – jako szczotki z uchwytami z tworzywa sztucznego, szczotki rotacyjne oraz szczotki do rozczesywania, zamknięte w praktycznej obudowie, idealne do przenoszenia w torebce.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Klienci na całym świecie doceniają szczotki Fox za praktyczne rozwiązania, ułatwiające codzienne korzystanie ze szczotek. To między innymi bardzo duża elastyczność materiałów, chroniąca szczotki przed uszkodzeniami mechanicznymi – pęknięciami i złamaniami. Na pochwałę zasługuje również olbrzymi wybór modeli, przeznaczonych do różnych celów. Szczotki Fox otrzymały także silikonowe wkładki na uchwytach, poprawiające komfort trzymania i zapewniające większą stabilność podczas pracy. Szczotki zostały wykonane z nienasiąkliwych materiałów, ułatwiających utrzymanie ich w stuprocentowej czystości.

    Jeżeli i Państwo potrzebują nowe szczotki fryzjerskie – do modelowania, rozczesywania lub jako osobiste mini szczotki do torebki, to produkty marki Fox idealnie spełnią Wasze oczekiwania. Dostępne są w konkurencyjnych cenach oraz dużym wyborze wzorów i ciekawej kolorystyce. Zamawiając je w sklepie profryzjer.pl, warto również zwrócić uwagę na inne produkty tej firmy, w tym grzebienie fryzjerskie lub nożyczki występujące w wielu wariantach.