Wczytuję dane...

Szczotki do włosów Babyliss Pro

Zdrowe i piękne włosy zaczynają się od regularnego szczotkowanie. Ten prosty zabieg pozwala usunąć stare i zniszczone włosy, dając miejsce na wyrośnięcie nowym. Dla prawidłowego wykonania tego zabiegu, bardzo duże znaczenie ma jakość używanej szczotki. Wszystkim, ceniącym wygodę, bezpieczeństwo i solidność produktu, polecamy profesjonalne szczotki BaByliss Pro. Zostały one zaprojektowane i wykonane z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, jak również o pracy profesjonalistów w salonach fryzjerskich.

Szczotki do włosów BaByliss Pro występują w wielu modelach, a sekret ich skuteczności i bezpieczeństwa tkwi w najwyższej jakości materiałach. Nie powodują one elektryzowania włosów, ograniczając efekt puszenia. Starannie zaprojektowane odstępy między igłami nie wyrywają zdrowych włosów, tylko delikatnie je rozczesują, usuwając wyłącznie włosy słabe i obumarłe. Ergonomicznie wyprofilowane uchwyty pozwalają na komfortowe użytkowanie w każdych warunkach.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Cenione na całym świecie szczotki BaByliss Pro polecamy fryzjerom, stylistom, jak również klientom indywidualnym. Szczotki dostępne są w bardzo dużym wyborze modeli, wielkości i kolorów, zapewniając kompleksowe wyposażenie każdego salonu lub domowej kosmetyczki. Materiały, z których wykonane są szczotki do włosów BaByliss Pro nie ulegają zniszczeniu na skutek kontakty z kosmetykami i farbami do włosów, a jednocześnie są łatwe w utrzymaniu czystości. Ciekawa stylistyka i estetyczne wykonanie zdradzają najwyższą jakość produktów BaByliss Pro, a konkurencyjne ceny i duża dostępność szczotek, zachęca do ich kupowania i regularnego używania.

Sklep internetowy profryzjer.pl poleca Państwu szczotki BaByliss Pro, uznawane na światowych rynkach za jedne z najlepszych w swojej klasie. Szczotka BaByliss Pro jest nieodzownym narzędziem pracy każdego fryzjera, stylisty i kobiety dbającej o swoje włosy. Teraz mogą je Państwo zakupić również w naszym sklepie, z bezpieczną i szybką dostawą kurierską.