RĘCZNIKI FRYZJERSKIE

Ręcznik fryzjerski pełni wiele ról podczas mycia głowy i strzyżenia. Służy do osuszania włosów, a także usuwania nadmiaru wilgoci lub farby ze skóry. Względy higieniczne nakazują stosować w salonach fryzjerskich wyłącznie jednorazowy ręcznik do włosów. Idealnym wyborem okazuje się być ręcznik włókninowy. Jest on wykonany z cienkiego, ale bardzo chłonnego materiału, który doskonale absorbuje nawet duże ilości wody. Włókninowy ręcznik fryzjerski jest oferowany w sklepie timo w wielu wariantach rozmiarów i sposobów aplikacji. Jednym z wygodniejszych rozwiązań jest ręcznik na roli, wyposażony w ułatwiającą odrywanie perforację. Ręcznik tego typu można założyć do dedykowanych wieszaków mocowanych do ściany lub stojących na blacie.

Ręcznik fryzjerski kupiony w naszym sklepie spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa i jakości – może być stosowany w kontakcie ze skórą wrażliwą i delikatną. Ręczniki zostały wykonane z naturalnej włókniny, bez dodatków zapachowych i barwiących. Nie wywołują alergii skórnych, a kiedy są mokre, nie odbarwiają ubrań. Włókninowy ręcznik do włosów jest również bardzo przyjazny środowisku, gdyż w 100 procentach został wykonany z naturalnych, biodegradowalnych materiałów.

Sklep Profryzjer w stałej sprzedaży posiada ręczniki fryzjerskie przeznaczone do stosowania w małych i dużych salonach. Sprzedawane są w opakowaniach o różnej wielkości i przystosowanych do umieszczenia w podajnikach lub uchwytach do rolek. Fabrycznie wykonana perforacja, ułatwia szybkie i precyzyjne odrywanie ręczników z roli, umożliwiając ich ekonomiczne wykorzystywanie. Zakupione ręczniki do włosów sklep wysyła do klientów od ręki, posiadając cały asortyment produktów na swoim magazynie. Wygoda zakupów online i ich błyskawiczna realizacja sprawia, że zaopatrzenie salonu fryzjerskiego staje się jeszcze łatwiejsze. Dodając do tego korzystne ceny i transport prosto do salonu, coraz więcej osób przekonuje się do tej formy zaopatrzenia swojego zakładu fryzjerskiego. Państwa również zapraszamy do przekonania się, jak wiele zalet ma kupowanie w sklepie fryzjerskim Profryzjer.pl

Sortuj według:
Wyświetl po produktów