Wczytuję dane...

Ręczniki fryzjerskie jednorazowe

Ręczniki to atrybut niezbędny przy większości zabiegów przeprowadzanych na włosach, dlatego są powszechnie wykorzystywane zarówno przez profesjonalne zakłady fryzjerskie, jak i osoby prywatne. Odprowadzają nadmiar wilgoci z umytych włosów, ale nadają się też do redukcji ilości nałożonych kosmetyków i do prac porządkowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom profesjonalnych salonów fryzjerskich oraz klientów stylizujących włosy w zaciszu własnego domu, hurtownia profryzjer.pl proponuje bogatą ofertę ręczników przeznaczonych do prac fryzjerskich. Nasza oferta zainteresuje również salony kosmetyczne. Klient może zdecydować się na ręczniki fryzjerskie z włókniny, papieru lub bawełny. Są to produkty jedno- lub wielorazowe. Dostępne towary dostarczone zostały przez producentów cenionych w branży, np. markę Wahl.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Jednorazowe ręczniki w salonie fryzjerskim

Ze względu na większą higieniczność i możliwość ciągłej wymiany, do salonów fryzjerskich oraz kosmetycznych polecane są produkty jednorazowe. Także ręczniki fryzjerskie jednorazowe są optymalnym wyborem. Profryzjer.pl oferuje te włókninowe, dostępne w paczkach pakowanych po 50 lub 100 sztuk oraz te papierowe na rolce. Grube i chłonne, skutecznie zbierają nadmiar wilgoci, nie rwąc się i nie pozostawiając śladu ani na włosach, ani na czyszczonej powierzchni. Ręczniki fryzjerskie z włókniny są przyjemne dla skóry, dlatego mogą służyć do starcia przypadkowych zabrudzeń z ciała klienta lub pracownika. Doskonale absorbują wodę, dlatego sprawdzą się przy wycieraniu rozlanych substancji oraz do przemywania blatów i sprzętów. Ręczniki papierowe również pozwalają czyścić meble i sprzęty fryzjerskie. W wersji przeznaczonej do profesjonalnych salonów, wyróżniają się trwałością większą od klasycznych chusteczek czy papieru toaletowego.

Ręczniki fryzjerskie - jak wybrać?

Wybór ręczników fryzjerskich nie wydaje się skomplikowany. Na wyposażeniu każdego ceniącego się salonu fryzjerskiego oraz kosmetycznego powinny znaleźć się zarówno ręczniki jednorazowe, jak i fryzjerskie ręczniki wielokrotnego użytku. Miękkie i dobrze chłonące wodę ręczniki z bawełny pozwalają na wstępne wytarcie włosów, przed ich suszeniem. Stosowane w profesjonalnych salonach ręczniki fryzjerskie powinny być przyjemne w dotyku, by zagwarantować klientom maksimum komfortu. Ręczniki z włókniny lub papieru są natomiast nieodzownym elementem usprawniającym zarówno pracę z włosami, jak i sprzątanie salonu.

Oferta ręczników w hurtowni profryzjer.pl

W naszej ofercie każdy znajdzie ręcznik fryzjerski dokładnie dopasowany do oczekiwań profesjonalistów oraz ich klientów. Proponujemy szeroki wybór produktów o uniwersalnym zastosowaniu. Ręczniki jednorazowe są ekologiczne i bezpieczne dla skóry wrażliwej. Mogą być wykorzystywane do dowolnych prac nie tylko fryzjerskich i kosmetycznych, ale również domowych. Ręczniki bawełniane sprawdzą się do wycierania włosów oraz reszty ciała. W pełni nadają się do prywatnego użytku.