Wczytuję dane...

Pędzelki do zdobienia paznokci

Jak stworzyć perfekcyjne zdobienie na paznokciach? Jedyne czego potrzebujesz to pędzelek do zdobienia paznokci. Ten gadżet umożliwia nabranie odpowiedniej ilości lakieru na włosie i przetransferowanie go na paznokieć w dokładnie wyznaczone miejsce, bez obaw o plamy czy rozlewające się kontury. Profesjonalne pędzelki do zdobień charakteryzują się włosiem bardzo dobrej jakości, które nie absorbuje w głąb lakieru, przez co tworzenie zdobień nie wymaga wykorzystywania dużej ilości koloru. Ergonomiczne trzonki, wyprofilowane są tak, aby ich trzymanie w dłoni było jak najbardziej wygodne i nie ograniczało w żaden sposób ruchów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Różne rodzaje pędzelków do zdobienia paznokci

Wzory tworzone na paznokciach są odmienne. Jedynym ograniczeniem przy ich tworzeniu jest wyobraźnia autora, dlatego też w naszym sklepie dostępna są pędzelki do zdobienia paznokci o różnych kształtach, a także długościach włosia. Posiadamy między innymi cienkie pędzelki do paznokci do tworzenia precyzyjnych zdobień na małym fragmencie płytki, o bardzo cienkim włosiu, pędzelki typu flat, które są spłaszczone i sztywne, pędzelek do zdobienia paznokci w stylu french o ściętym włosiu, a także stylograph, które umożliwiają tworzenie napisów na płytce paznokcia.

Renomowane marki - gwarancja najwyższej jakości

W naszym sklepie Profryzjer doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest wysoka jakość produktów. Dlatego też w naszej ofercie posiadamy stylowe pędzelki do zdobienia paznokci od polskiej marki Semilac. Pędzelki te charakteryzują się wysoką jakością włosia, a także misternymi zdobieniami trzonka imitującymi kryształki. Dzięki czemu akcesoria te stanowią nie tylko wygodne narzędzie pracy, ale także świetną ozdobę. Dla stylistów paznokci lubiących oszczędzać miejsce oferujemy także pędzelki do paznokci “dwa w jednym”, które posiadają dwa różne rodzaje włosia na końcówkach, przez co nie trzeba co chwilę sięgać po nowy pędzel w trakcie wykonywania manicure.

Nie tylko zdobienie

Oferowane przez nas pędzelki do zdobienia paznokci nie tylko świetnie sprawdzają się w trakcie dekorowania paznokci. Mogą być one także z powodzeniem wykorzystywane w trakcie nakładania żelu na naturalną płytkę i tworzeniu kształtu paznokcia. Poprzez tę uniwersalność pokochały je setki naszych klientów. Sprawdź i Ty, jak wygodne i proste jest tworzenie zjawiskowych paznokci z wykorzystaniem naszych pędzli do zdobienia paznokci, dostępnych w atrakcyjnych cenach oraz z ekspresową przesyłką.