NASADKI DO MASZYNEK

Jedna z popularniejszych metod strzyżenia męskiego, jest strzyżenie maszynką. Maszynka elektryczna w rękach doświadczonego fryzjera oznacza szybkie i dokładane strzyżenie. Wbrew pozorom, z użyciem tego narzędzia można wykonać nie tylko klasyczną fryzurę „na rekruta”, ale również ciekawe i modne fryzury z cieniowaniem i dekoracyjnymi wzorkami. Do tego celu służą wymienne nasadki do maszynek.

W sklepie Profryzjer.pl można się zaopatrzyć w wymienne nakładki dystansowe pasujące do większości modeli maszynek fryzjerskich. Nakładki pozwalają płynnie cieniować włosy, jak również strzyc je na określoną długość. Nakładki dystansowe wykonane są z bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego, dzięki czemu kupione raz, będą służyć bardzo długo i niezawodnie. Możliwość dokupienia nasadek dystansowych do maszynek fryzjerskich jest bardzo cenna. W przypadku wyłamania choćby jednego zęba z istniejącej nakładki, staje się ona bezużyteczna – nie zapewnia precyzyjnego strzyżenia. Aby nie zachodziła konieczność zakupu nowego urządzenia, producenci dają możliwość zakupu pojedynczych części zamiennych – w tym właśnie nakładek dystansowych.

Montaż nakładki dystansowej do maszynki jest bardzo prosty i polega na jej wciśnięciu w specjalnie przygotowane gniazdo. Zadaniem nakładki do maszynek jest zapewnienie odpowiedniego dystansu pomiędzy skórą na głowie, a powierzchnią ostrzy maszynki do strzyżenia. Sama nakładka nie zawiera żadnych elementów ruchomych, a jej wymiana na inną zajmuje dosłownie kilkanaście sekund.

Warto dbać o posiadane nasadki dystansowe, przechowując je w osobnym pojemniku lub futerale. Do uszkodzeń tych elementów najczęściej dochodzi na skutek upadku z wysokości lub podczas nieostrożnego odkładania maszynki. Na szczęście w takich sytuacjach szybko i od ręki można zakupić zapasowe nakładki, które sklep timo wyśle do klientów jeszcze tego samego dnia. Bardzo duży wybór, a także przystępne ceny na akcesoria fryzjerskie sprawia, że jest to jeden z najchętniej wybieranych sklepów internetowych z zaopatrzeniem dla salonów fryzjerskich.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów