Wczytuję dane...

Folia ryflowana STYLETEK

STYLETEK FOLIA RYFLOWANA CIĘTA 500 ARKUSZY

STYLETEK Folia Ryflowana Cięta to produkt najwyższej jakości, stworzony z myślą o profesjonalistach. Jest to najlepsza na świecie folia do koloryzacji włosów. Te folie nie sklejają się ani nie rozrywają po wyjęciu z pudełka. A ponieważ nasza folia aluminiowa jest tłoczona, nie zsuwa się z włosów.

ŁATWE W UŻYCIU

Produkt jest dostarczany w osobnym pudełku z dozownikiem. Pudełko jest wykonane solidne, dzięki czemu na pewno się nie przesunie. Rozmiar folii to 12,7x27,9cm, a każde opakowanie zawiera 500 sztuk.

WIĘKSZA KONTROLA

Ryflowane wykończenie zapewnia równomiernie rozmieszczenie mieszanki. Bez poślizgu, doskonały chwyt, zapobiega spływaniu mieszanki z włosów.

STWORZONE DLA KOLORYSTÓW

Folie STYLETEK zostały stworzony przez kolorystów, dla kolorystów. Dobierając różne kolory folii, otrzymujemy pełną kontrolę nad wykonywaną usługą koloryzacji, znając dzięki tej metodzie dokładną kolejność nakładania mieszanek.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

DOBRZE WYKONANE

Pudełko jest wykonane z mocnego, wytrzymałego kartonu, który nie pozwoli na uszkodzenie folii. Nasza folia „Lock in Place” nie skleja się ani nie rozrywa po wyjęciu z pudełka.

WAGA PIÓRKOWA

Folia tłoczona jest lżejsza od klasycznej gładkiej, grawitacja jej nie straszna!

PLASTYCZNOŚĆ

Nasze folie charakteryzują się większą plastycznością.

SZYBSZA PRACA

Dzięki ciętej oraz już zagiętej folii od razu przystępujemy do pracy, nie tracąc czasu.

ORYGINALNY PRODUKT STYLETEK

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą produktów Styletek.

 Produkt jest dostępny w wielu różnych kolorach.