Wczytuję dane...

Miseczki i pędzelki do farbowania

Farbowanie włosów to jeden z najpopularniejszych zabiegów fryzjerskich, pozwalających przeprowadzić gruntowną metamorfozę wyglądu. Aby efekt farbowania włosów był zadowalający, ważny jest nie tylko wybór odpowiedniej jakości farb, ale również umiejętności i doświadczenie fryzjera oraz posiadane przez niego akcesoria. Jednymi z nich są miseczki do farbowania i pędzelki,

Miseczki fryzjerskie

Miseczka do farby to niewielkich rozmiarów naczynie z tworzywa sztucznego, służące do rozrabiania farby. Miseczki fryzjerskie występują w kilku podstawowych wielkościach, ułatwiając szybkie przygotowanie wymaganej ilości farby. Naczynka dostępne w sklepie timo posiadają praktyczne uchwyty i są dostępne w wielu miłych dla oka kolorach. Charakterystyczną cechą miseczki do farbowania jest żebrowane wybrzuszenie w środkowej części, na którym można odkładać nadmiar farby z pędzla. Każda miseczka do farby dostępna w ofercie naszego sklepu została wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Jest ono odporne na uszkodzenia mechaniczne, w tym upadki z blatu roboczego na podłogę. Zachowuje wysoką elastyczność i wytrzymałość na działanie gorącej wody – niezbędnej do dokładnego czyszczenia akcesoriów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Pędzelki do farbowania

    Następnym narzędziem, niezbędnym w procesie koloryzacji włosów są pędzle fryzjerskie. Służą one do nakładania i wcierania farby we włosy. Aby farbowanie przyniosło pożądane rezultaty, farba musi być bardzo dokładnie i równomiernie nakładana na całą długość włosów. Jest to możliwe dzięki połączeniu umiejętności fryzjera z wysokiej jakości pędzelkami do włosów. Oferujemy profesjonalne pędzelki do włosów renomowanych firm, występujące w różnych szerokościach i długościach oraz gęstościach włosia. Przeznaczone są do farbowania włosów długich i krótkich, o różnym stopniu gęstości i grubości. Pędzelki dla farbowania włosów wyposażone są w praktyczny uchwyt, ułatwiający precyzyjne nakładanie farby na włosy.

    Wygodną pracę z naszymi pędzlami ułatwia ich bogata kolorystyka, dzięki której łatwo i szybko można rozpoznać pędzel odpowiedni do konkretnego zastosowania. Konkurencyjne ceny oraz błyskawiczna realizacja zamówień to kolejne atuty kupowania w sklepie Profryzjer.pl.