Wczytuję dane...

Frezy diamentowe do paznokci

Wykonując paznokcie w sposób profesjonalny nie sposób zapomnieć o odpowiednim wyposażeniu stanowiska. Jednym z obowiązkowych elementów, który powinien znaleźć się w posiadaniu manicurzystki jest frezarka, wraz z kompletem frezów diamentowych do paznokci. Urządzenie to przyspiesza cały proces przygotowywania kształtu płytki paznokcia, a także zdejmowania z płytki żelu, bez konieczności wykonywania piłowania manualnie. Korzysta się z niego we wszystkich profesjonalnych salonach.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Wysoka jakość gwarancją zadowolenia

W zależności od płytki paznokcia, a także wykonywanego manicure niezbędne są różnego rodzaju frezy diamentowe do paznokci. W zależności od potrzeb, w asortymencie naszego sklepu Pro Fryzjer można znaleźć frezy do paznokci w kształcie stożka, kuli, wrzeciona czy też walca. Pozwalają one w precyzyjny sposób nadać kształt płytce paznokcia - zarówno naturalnej, jak i wykonanej z akrylu. Frezy karbidowe do paznokci, w żaden sposób nie wpływają na kondycję płytki, natomiast w szybki i bezproblemowy sposób wygładzają ją, przygotowując do dalszych zabiegów.

Nie tylko frezy do paznokci

W naszej ofercie można znaleźć nie tylko frezy diamentowe do paznokci. Posiadamy także wszelkiego rodzaju frezy niezbędne do prawidłowego odsunięcia skórek, w bezbolesny sposób, czy też wykonania polerowania płytki paznokcia, a także frezy o dużej wytrzymałości i powierzchni ścierającej, dedykowane do wykorzystania w trakcie wykonywania pedicure. Z naszymi frezami do paznokci możesz usunąć zrogowacenia naskórka, skrócić długość paznokcia, usunąć skórki czy też zrogowaciały wał okołopaznokciowy.

Uniwersalne zastosowanie

Bez wpływu na to jaką posiadasz frezarkę na swoim wyposażeniu, możesz do niej dokupić frezy diamentowe do paznokci z naszego sklepu Pro Fryzjer, gdyż posiadają one unikalna szerokość, dającą możliwość montażu w większości frezarek kosmetycznych. Dodatkowo nasze frezy zapewniają higieniczną pracę z paznokciem, zarówno w warunkach domowych, jak i bardziej profesjonalnych, ponieważ bez obaw o ich stan można je dezynfekować i sterylizować.

Szeroka gama produktów

Niezależnie od tego, czy poszukujesz frezów diamentowych, czy też frezów karbidowych do paznokci, u nas znajdziesz wszystko. Oferujemy naszym klientom możliwość zakupu pojedynczych frezów, jak i całych zestawów, czy też wymiennych kapturków ściernych, pozwalających na wykonywanie podstawowych prac za pomocą frezarki, jak formowanie płytki paznokcia czy też usuwanie manicure żelowego. Wszystko to w rewelacyjne niskich cenach.