Wczytuję dane...

Pilniczki i bloczki polerskie do paznokci

Pilniczki mogą być wykonane z różnych materiałów, mogą być także różnej grubości i ziarnistości, a także posiadać różne kształty. Najpopularniejsze ze wszystkich pilniczków i bloczków polerskich do paznokci są pilniczki papierowe. Wykonywane są one najczęściej z plastikowych trzpieni, wraz z gąbką oklejona specjalnym papierem pokrytym warstwą ścierną. Pilniczki do manicure powinny być wykonane z dobrej jakości trzpienia. Tylko takie zapewnią wygodną pracę w trakcie wykonywania manicure, a także nie będą się wyginały i łamały przy spiłowywaniu płytki.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Kształt ma znaczenie

  W ofercie naszego sklepu Profryzjer można znaleźć pilniczki i bloczki polerskie do paznokci o różnym kształcie. Najbardziej klasyczny prosty kształt prostokąta doskonale sprawdzi się w trakcie spiłowywaniu płytki i nadaniu kształtu płytki. Pilniczki do manicure w kształcie banana doskonale sprawdza się przy wykonywaniu polowania w okolicach skórek. Umożliwiają precyzyjne ruchy, nieuszkadzające wału okołopaznokciowego. Kształt pilniczka i bloczka polerskiego do paznokci ma ogromne znaczenie, ponieważ ułatwia pracę, a także daje możliwość kształtowania płytki w szybki sposób.

  Tajemnicze oznaczenia pilniczków kosmetycznych

  Każdy pilniczek do manicure posiada oznaczenie ziarnistości. Jest to jeden z najważniejszych parametrów pilniczka, oznaczający jego gradacje, zazwyczaj w zakresie od 80 do 240. Pilniczki do manicure o gradacji 80 są bardzo szorstkie, używane najczęściej do ścierania warstw lakieru hybrydowego i żelu akrylowego. Pilniczki o gradacji 100 są doskonałe do spiłowywania tipsów i nadawania im odpowiedniego kształtu. Bloczek do paznokci o gradacji 180 jest odpowiedni do skracania naturalnej płytki i wyrównywania paznokci sztucznych. Pilniczki i bloczki polerskie do paznokci o gradacji 240 i powyżej są przeznaczone do matowienia i polerowania płytki paznokcia przed wykonywaniem manicure. W naszym sklepie dostępne są wszystkie rodzaje pilniczków kosmetycznych do paznokci, które są niezbędne do poprawnego wykonywania paznokci.

  Jak wybrać odpowiedni pilniczek do swoich potrzeb?

  Dobór pilniczka i bloczka polerskiego do paznokci jest bardzo istotny przy wykonywaniu manicure. Dobrej jakości pilniczki posiadają równo obrobione krawędzie z każdej strony, dzięki czemu nie ranią naskórka w trakcie opiłowywania paznokci. Dobre przygotowanie paznokci wymaga użycia zarówno pilniczków do manicure, jak i bloczków polerskich do paznokci, jednak należy pamiętać o odpowiedniej kolejności. Poprawnie jest zaczynać pracę od pilniczka o najmniejszej gradacji, stopniowo ją zwiększając. Jeśli dopiero rozpoczynasz stylizowanie paznokci, najlepiej zakup kilka pilników o różnej grubości i sprawdź, który w Twoim przypadku sprawdzi się najlepiej. W naszym sklepie dostępne są pilniczki i bloczki polerskie do paznokci o najwyższej jakości wykonania, zapewniające wygodne i precyzyjne wykonywanie manicure, zarówno w domu, jak i w profesjonalnym salonie.