Wczytuję dane...

Paznokcie tipsy

Dłonie to wizytówka kobiety. Odpowiedni manicure w ich przypadku potrafi zdziałać cuda. Jeśli niestety jesteś posiadaczką krótkich, słabych i łamliwych paznokci, których w żaden sposób nie można zapuścić do zadowalającej Cię długości, rozwiązaniem mogą się okazać paznokcie tipsy. Dzięki nim będziesz mogła pochwalić się pięknymi i zadbanymi dłońmi. To rozwiązanie pozwala na bezinwazyjne przedłużanie paznokci do dowolnej długości, a także nadanie im wymarzonego kształtu w kilka minut. Jedyne co potrzebujesz to tipsy do paznokci oraz dedykowany klej do tipsów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Różnorodne wzory i kolory tipsów do paznokci

W naszym sklepie oferujemy różnorodne wzory, kształty i kolory tipsów do paznokci. Dzięki czemu każdy bez problemu jest w stanie dobrać do swoich potrzeb ten podstawowy element manicure’u żelowego. Dokładnie wyprofilowany kształt paznokci tipsów, a także wytrzymała forma sprawia, że ich nałożenie nie stanowi żadnego problemu, nawet dla osób, które wykonują to pierwszy raz.

Jak poprawnie aplikować paznokcie tipsy

Założenie tipsów na paznokcie jest bardzo proste i nie wymaga praktycznie żadnych umiejętności. Po odtłuszczeniu naturalnej płytki paznokcia, a także zmatowieniu jej powierzchni za pomocą frezarki oraz usunięciu skórek, należy dobrać rozmiar tipsa najbardziej zbliżony do naturalnego rozmiaru paznokcia, na którym ma być naklejony. Po tej czynności wystarczy już tylko użyć kleju do tipsów do paznokci i nakleić sztuczną płytkę. Po wyschnięciu kleju, tipsy do paznokci należy spiłować na preferowaną długość i do preferowanego kształtu, a następnie pomalować dowolnie wybranym kolorem w taki sam sposób jak naturalną płytkę.

Dowolność zdobień

Po przyklejeniu tipsy do paznokci do złudzenia przypominają naturalną płytkę, zarówno pod względem koloru, jak też powierzchni. Dlatego też można je ozdabiać w dowolny sposób, za pomocą lakierów hybrydowych, żeli czy też akrylu. Zastosowanie stempli do paznokci w połączeniu z paznokciami tipsami daje fenomenalny efekt, który zachwyci każdego. W naszym sklepie Pro Fryzjer oferujemy wysokiej jakości tipsy do paznokci w opakowaniach zawierających komplet paznokci na obie dłonie, a także większy zestaw, który pozwoli na wielokrotne wykonanie manicure. Tipsy na paznokcie z naszej oferty są w pełni bezpieczne i nie powodują żadnych alergii czy innych skutków ubocznych.