Wczytuję dane...

SOLE DO KĄPIELI

Domowa pielęgnacja stóp powinna być nie tylko regularna, ale musi się też skupić na szczególnych obszarach, gdyż tylko w ten sposób możemy zapewnić zdrowy wygląd. Warto tutaj przeprowadzać pewne dodatkowe zabiegi zmiękczające i złuszczające. To korzystnie wpłynie na wygląd naszych stóp. W takiej pielęgnacji podologicznej pomoże między innymi sól do kąpieli. To jeden z zabiegów, który należy wykonywać regularnie i jest on świetnym wstępem do dalszych działań. Warto mieć świadomość, iż taka sól do kąpieli może posiadać różnego rodzaju funkcje, w związku z czym należy ją dobrać do własnych potrzeb.

Jedną z podstawowych właściwości jest działanie relaksujące. Sól do kąpieli dodana do ciepłej wody może pomóc nam odprężyć się po męczącym dniu. Nasze stopy każdego dnia narażone są na spory wysiłek, więc taki relaks jak najbardziej jest wskazany. Innego rodzaju jest natomiast sól do kąpieli złuszczająca. Problem zrogowaciałego naskórka na stopach jest dość częsty i należy umiejętnie sobie z nim radzić. Warto więc regularnie stosować specjalne zabiegi, które pozwolą uzyskać miękką i aksamitną skórę.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.