PASTY DO WŁOSÓW

Pasty do włosów są dziś jednym z częściej stosowanych kosmetyków do stylizacji włosów męskich. Występując w wielu rodzajach, pozwalają tworzyć naprawdę ciekawe i modnie wyglądające fryzury – zarówno elegancko ułożone, jak i rozczochrane. Pasty do układania włosów są wydajne w stosowaniu i nie zostawiają na włosach widocznych śladów ich użycia. W całości wchłaniają się w głąb włosów, wzmacniając je od środka i nadając efekt zmatowienia na zewnątrz. Są odporne na działanie promieni UV, zapewniając najlepszą ochronę i nawilżenie włosom. Pasty do stylizacji przed nałożeniem na wilgotne włosy należy rozgrzać w dłoni, rozcierając niewielką ilość kosmetyku. Pasty do włosów nakłada się rękoma, modelując następnie fryzurę dłońmi lub grzebieniem. Wysokiej jakości pasty takich firma jak Dear Barber oraz inne dostępne w sklepie, gwarantują trwałość fryzury przez cały dzień.Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Markowe i wydajne pasty do włosów powinny się znaleźć na stałym wyposażeniu każdego męskiego salonu fryzjerskiego i barberskiego. Stylizacja włosów krótkich i średniej długości z użyciem tych kosmetyków, pozwala tworzyć imponujące fryzury, przy jednoczesnym wyeliminowaniu lakierów i pianek. W składzie pasty do stylizacji włosów znajdziemy wyłącznie naturalne składniki, takie jak woski, olejki, aromaty, a także składniki odżywcze, nawilżające i wzmacniające włókna naturalne. Pasty fryzjerskie posiadają wyraźny męski zapach, idealnie komponując się z odważnymi i dodającymi zdecydowania fryzurami. Mogą być bezpiecznie stosowane do modelowania fryzur, jak i brody. Sprzedawane w poręcznych puszkach z metalu lub tworzywa, są doskonale chronione przed wysychaniem i gwarantują łatwość każdorazowego użyciu.

W sklepie internetowym profryzjer.pl odnaleźć można pasty do włosów matujące, włókniste, nadające blask, a także pomady oraz glinki. Wszystkie kosmetyki oprócz tego że ułatwiają modelowanie włosów, gwarantują im najwyższy poziom ochrony i odżywienia - zarówno zimą jak i latem, kiedy są szczególnie narażone na wysuszenie.