Wczytuję dane...

RF RADIO FREQUENCY

W ostatnich latach modne stały się zabiegi z wykorzystaniem sprzętu elektromagnetycznego - wykonywać je należy jedynie za pomocą sprawdzonych urządzeń, które posiadają niezbędne atesty i certyfikaty jakości. Najwyższej klasy sprzęt kosmetyczny do zabiegów elektromagnetycznych znajdziesz w ofercie naszego sklepu profryzjer.pl - w asortymencie posiadamy zarówno przyrządy w wersji stacjonarnej, jak i niewielkie urządzenia w wariancie przenośnym, takie jak Mini RF Radio Frequency BN-CR200. Ten nowoczesny model to nowość na rynku - za pomocą aparatu wykonasz wiele zabiegów pielęgnacyjnych, w tym: lifting skóry piersi, modelowanie pośladków i nóg oraz wygładzanie skórę dłoni.

Nowoczesne urządzenia stworzone z myślą o profesjonalnej pielęgnacji urody

Ogromną popularnością wśród naszych klientów cieszą się ultranowoczesne urządzenia do zabiegów elektromagnetycznych o nazwie Hot Instrument RF, które z pewnością wzbogacą ofertę niejednego salonu kosmetycznego. To zaawansowany technologicznie sprzęt z najwyższej półki, który umożliwia wykonywanie wielu zabiegów opierających się na wykorzystaniu fal radiowych - za jego pomocą podniesiesz i poprawisz kształt pośladków, wygładzisz skórę dłoni, usuniesz zmarszczki, a nawet wykonasz lifting skóry twarzy w okolicach oczu i szyi. Hot Instrument RF jest również prosty w obsłudze - urządzenie zostało wyposażone w czytelny panel sterowania z ekranem ledowym, na którym szybko i bez większych problemów wybierzesz jedną z dostępnych funkcji. Na profryzjer.pl znajdziesz więcej nowoczesnych urządzeń, które spełniają najwyższe standardy techniczne i gwarantują doskonałe efekty wykonywanych zabiegów.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.