Wczytuję dane...

ŻELE DO WŁOSÓW

Jeśli szukasz mocnego utrwalenia fryzury, to zastosuj żel do włosów. Jest to najpopularniejszy kosmetyk do stylizacji, który może być stosowany do wszystkich rodzajów i długości włosów. Oparte na bazie wody, są bezpieczne dla włosów i skóry głowy, nie podrażniają jej i nie powodują powstawania łupieżu. Wysokiej jakości żele do włosów dostępne na stronie internetowej profyzjer.pl są przeznaczone do użytku przez profesjonalne zakłady fryzjerskie oraz przez klientów indywidualnych do codziennej pielęgnacji. W wybraniu najlepszego produktu pomogą wykwalifikowani pracownicy, którzy chętnie doradzą w każdym zakresie związanym z oferowanymi przez nas kosmetykami. 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Sposoby aplikacji żeli do włosów

Dobry żel do włosów chroni je i nadaje im niesamowity wygląd, taki jak lubisz. Wybierz żel z oferty profryzjer.pl i zyskaj doskonałą fryzurę i zdrowe włosy. Naturalne składniki wchodzące w skład żelu chronią włosy przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych oraz zapewniają odpowiednie nawilżenie. Wysokiej jakości produkty nie wykruszają się, dzięki czemu gwarantują idealną fryzurę przez długi czas. Żele po wyschnięciu mogą nadawać włosom sztywność z efektem matowych lub mokrych włosów, wszystko zależy od sposobu aplikacji i stopnia wilgotności. Żel modelujący Pura Kosmetica Modelling nakłada się na umyte i osuszone ręcznikiem włosy. Susząc włosy, możesz nadać im pożądany efekt. Aby włosy wyglądały na mokre, należy nakładać żel na lekko wilgotną głowę.

Prosta i wygodna stylizacja włosów każdego dnia

Mocne żele do włosów nadają się do utrwalania nawet najbardziej wymyślnych fryzur. Gdy zastosujesz je na całą długość włosów, Twoja fryzura pozostanie bez zmian przez długi czas. Jeśli chcesz uzyskać fryzurę z efektem włosów matowych, po nałożeniu żelu na włosy należy je wysuszyć. Żele najczęściej pakowane są w plastikowe puszki bądź w tuby do wyciskania. To ostatnie rozwiązanie jest zdecydowanie bardziej praktyczne, umożliwia precyzyjne odmierzenie, nawet niewielkiej ilości żelu, z zachowaniem najwyższych zasad higieny i bezpieczeństwa. Aby zapewnić długotrwały i zadowalający efekt, należy używać żelu do włosów w umiarkowanych ilościach.

Modna fryzura z trwałym żelem od profryzjer.pl

Na stronie profryzjer.pl oferujemy żele do włosów występujące w wielu rodzajach, gatunkach i pojemnościach. Znajdziesz tu kosmetyki takich marek jak Goldwell, Joanna, Babyliss Pro, Selective Professional, Pura czy Bioetika. Wybierając żele do włosów do salonu fryzjerskiego, czy do codziennej pielęgnacji, warto zwrócić uwagę na ich siłę, wydajność i właściwości odżywcze. Żele do włosów firmy Pura łączą w sobie łatwość modelowania z pielęgnacją kosmyków. Duża zawartość ekstraktu z jagód Goji oraz różnych gatunków drzew pozwala utrzymać we włosach wilgoć, skutecznie chroniąc je przed wysuszeniem od zmiennych warunków atmosferycznych. Z kolei żel Selective Professional zawiera pantenol, który nawilża włosy i chroni przed promieniami UV. Wybierz odpowiedni dla siebie produkt na profryzjer.pl.