Wczytuję dane...

BABYLISS PRO

BaByliss Pro to marka przeznaczona dla profesjonalistów z dziedziny fryzjerstwa i stylizacji włosów. Francuska firma BaByliss powstała w latach 70 XX wieku w małej miejscowości pod Paryżem. Jej pierwszym produktem była suszarka do włosów, która zrewolucjonizowała pielęgnację i modelowanie włosów. Sprzęt bardzo szybko zyskał uznanie klientów i zaczął być używany w prywatnych domach, jak i zakładach fryzjerskich. Od tego momentu firma BaByliss zaczęła się szybko rozwijać, projektując i produkując coraz to nowy sprzęt fryzjerski i kosmetyczny. Aktualnie w ofercie BaByliss znajdziemy szczotki do włosów, grzebień, suszarki, profesjonalny sprzęt fryzjerki oraz liczne akcesoria kosmetyczne.

Linia BaByliss Pro jest odpowiedzią firmy na szczególne potrzeby i oczekiwania profesjonalistów, na co dzień pracujących z włosami kobiet i mężczyzn. Fryzjerzy i styliści potrzebują do swojej pracy narzędzi znacznie bardziej wytrzymałych niż te, przeznaczone do użytku prywatnego. BaByliss Pro tworzą produkty o najwyższej jakości wykonania, łączące w sobie innowacyjność, niezawodność i estetyczne piękno wykonania. Sprzęt fryzjerski BaByliss Pro można spotkać w niemal każdym salonie fryzjerskim na całym świecie, towarzyszy również gwiazdom show biznesu, estrady i najbardziej rozpoznawalnym twarzom z okładek czasopism i gazet.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Ideą marki BaByliss Pro jest kompleksowa pielęgnacja i ochrona włosów. Aby to czynić najlepiej jak się potrafi, BaByliss Pro zatrudnia wyjątkowej sławy projektantów, konstruktorów i wynalazców, opracowujących coraz to nowsze patenty i rozwiązania dla sprzętu fryzjerskiego. Efektem tej pracy jest pozycja lidera, którą sprzęt fryzjerski BaByliss Pro od wielu lat zajmuje na rynku.

    Produkty BaByliss Pro to m.in. szczotki do włosów, lokówki, suszarki, prostownice, a także wiele rodzajów kosmetyków stylizujących i pielęgnujących włosy damski i męskie. Niezawodnie służą one fryzjerom na całym świecie, ciągle zdobywając coraz to większe grono zadowolonych użytkowników, ceniących jakość, niezawodność i solidność wykonania.