Wczytuję dane...

SZAFKI I POMOCNIKI KOSMETYCZNE

Praca każdego profesjonalisty jest zazwyczaj perfekcyjnie zorganizowana, co jest możliwe przez różnego rodzaju meble i akcesoria. W przypadku salonu fryzjerskiego istotny jest m.in. stół i pomocnik fryzjerski. Aby fryzura powstawała szybko i była idealnie wykończona, stylista musi mieć pod ręką wszystkie niezbędne narzędzia. Jednocześnie jego miejsce pracy musi być tak przygotowane, aby było czyste. Biorąc pod uwagę różne potrzeby fryzjerów i stylistów, producenci przygotowali pomocnik fryzjerski w wielu odsłonach.

Zastosowanie wózków i pomocników fryzjerskich

Wśród najbardziej przydatnych akcesoriów pozwalających na sprawną pracę i porządek w salonie fryzjerskim, znajduję się wózek i pomocnik fryzjerski. Czasem ich nazwy są używane zamiennie, jednak istnieją między nimi różnice. Wózek to szafka na sprzęt, która została wyposażona w pokryte gumą kółka. Z kolei pomocnik fryzjerski to każdego typu szafka stojąca albo wisząca. Poza przechowywaniem poszczególnych preparatów i narzędzi, warto je wykorzystać do tego, by najbliższe stanowisku pracy półki były miejscem na przedmioty stosowane przy danej stylizacji lub te, z których korzysta się najczęściej.

Kupując wózek albo pomocnik fryzjerski ważna jest w pierwszej kolejności jego funkcjonalność. Jednakże nie można przy tym zapominać o jego wyglądzie. Sprzęt, który będzie się ładnie prezentował i jednocześnie dobrze komponował z wystrojem salonu, rzutuje na całe pomieszczenie. Wózek i pomocnik fryzjerski wpływają na wizerunek salonu. Trzeba pamiętać, że klient nie przychodzi tylko na strzyżenie, czy uczesanie. Zwraca uwagę, w jakim otoczeniu się to odbywa, czy salon fryzjerski jest miejscem profesjonalnym, w których chce się przebywać.

Pomocnik fryzjerski z naszej oferty

Wiodący na rynku producenci oferują szeroki zakres wzorów, dlatego można je dobrać pod kątem specyfiki i wystroju salonu. Wśród dużej różnorodności modeli, na uwagę zasługuje wózek i pomocnik fryzjerski do ballayage, który jest uzupełniony o dodatkowe udogodnienia wpływające na tempo pracy. Wszystkich klientów szukających wysokiej jakości produktów z tej kategorii, zapraszamy do współpracy z naszą firmą. W naszym asortymencie znajduje się stół, wózek, czy pomocnik fryzjerski, który spełni wszystkie wymagania. Pochodzą one od renomowanych i cenionych producentów, którzy w trakcie produkcji stosują najwyższe standardy i dobre materiały. Każdy artykuł z naszego asortymentu jest jednocześnie funkcjonalny i estetyczny.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.