Wczytuję dane...

Sonda do zdobienia paznokci

Chcąc wykonać profesjonalny manicure, zaopatrzyć należy się nie tylko w specjalną lampę, frezarkę oraz zestaw wielobarwnych lakierów i pilników do paznokci. Równie ważną rolę odgrywają tutaj różnego rodzaju akcesoria, pozwalające na przeprowadzenie zabiegu w sposób w pełni profesjonalny. Jednym z nich jest sonda do zdobienia paznokci, która świetnie sprawdzi się podczas tworzenia różnego rodzaju wzorków na powierzchni płytki. Stanowi ona absolutny niezbędnik każdego salonu kosmetycznego. W asortymencie naszej hurtowni internetowej ProFryzjer.pl znaleźć mogą Państwo niezwykle bogaty wybór najwyższej jakości sond do paznokci od renomowanych marek takich, jak chociażby Semilac. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Sonda - co to takiego?

Sonda do paznokci jest jednym z podstawowych akcesoriów, bez którego nie obędzie się żadna manicurzystka. Produkt tego typu bardzo często wyposażony jest w dwie kuliste końcówki - jedną większą, drugą mniejszą - które pozwalają na niezwykle dokładne wykonanie wybranego przez klientkę wzoru i umieszczenie na paznokciu przyklejanej ozdoby, na przykład kryształku Swarovskiego, cekinów, cyrkonii czy hologramów. Sonda do zdobienia paznokci jest produktem niezwykle uniwersalnym - pozwala ona bowiem na tworzenie zarówno rysunków, jak i różnego rodzaju wzorów bazujących na różnej wielkości kropkach. Tego typu sposób stylizacji paznokci określany jest mianem dotticure. Jak się okazuje, takie wzory przybierać mogą rozmaite postacie. Kropki malować można bowiem pojedynczo lub tworzyć z nich misterne, przypominające mozaiki wzory. Jedynym ograniczeniem jest tutaj wyobraźnia osoby tworzącej manicure. Sonda w znaczący sposób ułatwia również formowanie tak zwanej linii uśmiechu, która stanowi nieodłączny element french manicure. Ciekawą alternatywę dla sondy do paznokci stanowi stylograf, który z wyglądu zbliżony jest do wiecznego pióra. Główna zaletą tego akcesorium są wymienne końcówki, gwarantujące dużą swobodę stylizacji.

Jak używać sondy?

Używanie sondy do zdobienia paznokci jest bardzo proste. Wystarczy zaaplikować niewielką ilość kleju w miejscu, w którym ma się znaleźć wybrana przez klientkę ozdoba, zwilżyć końcówkę sondy, przyłożyć ją do cyrkonii czy kryształku i przycisnąć w miejscu, w którym został nałożony klej. Całość należy utrwalić przy pomocy lakieru. Aby mieć pewność, że sonda posłuży nam przez długi czas, po każdym użyciu warto przetrzeć ją lakierem do paznokci.