Wczytuję dane...

Akcesoria do przedłużania rzęs

Makijaż oka to od zawsze dopełnienie całego make-upu, dlatego jego odpowiednie dopracowanie oraz kosmetyki do jego wykonania są bardzo ważne. Coraz częściej do cieni, tuszu oraz kredki dodawane są sztuczne rzęsy. Kiedyś delikatnie doklejane na wyjątkowe okazje dziś stanowi podstawowym element dziennego makijażu. Odpowiednio przedłużone i uzupełnione nie tylko daje ciekawy efekt, ale także sprawia, że dodawanie cieni czy tuszu jest niepotrzebne. Sam ich kolor oraz długość zastępuje mozolne tuszowanie naturalnych rzęs, dlatego coraz więcej kobiet decyduje się na ten zabieg.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Przedłużanie rzęs - zabieg kosmetyczny dla każdego

  Marzysz o długich i grubych rzęsach? Masz dość swoich nijakich, których nie widać nawet po użyciu tuszu? Jeżeli tak to zabieg przedłużania rzęs jest właśnie dla ciebie. Zabieg ten trwa od 1 do 2 godzin, a jego ceny różnią się w zależności od miasta. Kwoty bywają wysokie, jednak efekt końcowy jest imponujący. Jednak żadne oczy nie byłby by tak piękne i podkreślone przez długie rzęsy, gdyby nie akcesoria do ich przedłużania. Taśma, żelowe płatki pod oczy, kubeczek na klej czy też inne akcesoria do rzęs to podstawa w wykonaniu tego zabiegu w profesjonalny sposób, dlatego ich posiadanie jest niezbędne, a jakość musi sprostać wymaganiom dobrej kosmetyczki.

  Akcesoria do rzęs krok do perfekcyjnego spojrzenia

  Przedłużanie rzęs to zabieg kosmetyczny pożądany przez wiele kobiet dlatego coraz częściej jest wykonywany, a jego popularność stale rośnie. Utrzymujący się przez kilka tygodni efekt sprawia, że takie spojrzenie jest pożądane, a każda klientka chce być jego posiadaczką, dlatego kosmetyczki dążą do tego celu. Osiągnięcie zamierzonego wyniku nie byłoby możliwe, gdyby nie specjalne akcesoria do przedłużania rzęs, takie jak taśmy, aplikatory, buteleczki na klej czy silikonowe płatki pod oczy. Elementy te są podstawą w każdym salonie kosmetycznym, a ich jakość powinna być niepodważalna.

  Dlaczego nasza oferta jest najlepsza?

  Nasz sklep działa na polskim rynku od kilku lat. W naszej ofercie posiadamy różnego typu produkty, między innymi akcesoria do rzęs. Elementy te, to nie tylko podstawowe produkty do ich przedłużania, ale także wysokiej jakości przedmioty, które znacznie ułatwiają pracę i zabieg. Łatwe i wygodne, bardzo pomocne każdej kosmetyczce, usprawniają wykonywanie zabiegów. Akcesoria do przedłużania rzęs z naszej oferty to szeroki wybór produktów wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie. Zaufało nam wiele profesjonalnych salonów kosmetycznych. Ciebie również zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!