Wczytuję dane...

FOTELE DO TATUAŻU

Otwierasz gabinet tatuażu? A może poszerzasz ofertę swojego salonu o stanowisko dla profesjonalnego tatuatora? Urządzając wnętrze, nie zapomnij o nowoczesnych meblach i akcesoriach, które zapewnią maksymalną wygodę i komfort podczas pracy. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz ogromny wybór mebli kosmetycznych, w tym stylowe i funkcjonalne fotele do tatuażu stworzone z myślą o profesjonalnych zabiegach. Asortyment obejmuje wiele modeli różniących się między sobą wzornictwem, kolorystyką i wyposażeniem - każdy z nich spełnia wszelkie obowiązujące normy jakości i bezpieczeństwa, co zostało potwierdzone odpowiednimi atestami i certyfikatami. Ogromną popularnością wśród naszych klientów cieszą się meble stylizowane, które poza funkcją praktyczną pełnią również rolę efektownej dekoracji, która dodaje wnętrzom określonego charakteru.

Postaw na wygodę i funkcjonalność!

Asortyment naszego sklepu obejmuje profesjonalne fotele do tatuażu w różnych wariantach - wersja podstawowa z obiciem ze skóry ekologicznej została wyposażona w regulowane podłokietniki oraz funkcję regulacji kąta nachylenia siedziska oraz kąta podparcia nóg. Każdy z tych elementów zapewnia wygodę zarówno klienta, jak i tatuażysty podczas wielogodzinnych zabiegów. W ofercie posiadamy również bardziej zaawansowane modele wzbogacone o szereg innowacyjnych rozwiązań i elementów, takich jak m.in.: hydraulicznie regulowana wysokość siedziska i nachylenie podnóżka, zdejmowana poduszka, pod którą znajduje się otwór na twarz, zdejmowane podłokietniki oraz dodatkowa podpórka na ręce umożliwiająca pracę, gdy klient położony jest na brzuchu. Ogromnym atutem tego typu mebli jest również odpowiednio dobrany materiał, który jest prosty w czyszczeniu i konserwacji. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu i wybierz profesjonalne wyposażenie swojego salonu tatuażu.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.