Wczytuję dane...

Suche szampony do włosów

Niespodziewane spotkanie biznesowe, randka czy wyjście ze znajomymi? Teraz przygotowanie zajmie Ci tylko chwilę, po której będziesz wyglądać rewelacyjnie. Wystarczy suchy szampon, który przynosi szybki efekt odświeżenia włosów bez konieczności ich mycia. Szampon Easy Glam od firmy Selective Professional zawiera formuły wzmacniające włosy i uwydatniające ich kolor. Taki kosmetyk warto mieć zawsze przy sobie. Praktyczne opakowanie o pojemności 100 ml z łatwością schowasz do torebki, by uniknąć przykrych niespodzianek. Uzyskasz efekt umytych włosów w jednej chwili, bez zniszczenia ułożonej wcześniej fryzury. Suchy szampon absorbuje nadmiar sebum i reguluje jego wydzielanie. Ponadto zwiększa objętość włosów i poprawia ich wygląd.

Suche szampony w hurtowni profryzjer.pl

Sklep internetowy profryzjer.pl specjalizuje się w dostarczaniu najwyższej jakości kosmetyków zarówno do zakładów fryzjerskich i kosmetycznych, jak i dla klientów indywidualnych. Suchy szampon do włosów sprawdza się w każdej sytuacji wymagającej szybkiej interwencji. Dlatego zawsze miej go przy sobie. W krótkim czasie, bez mycia głowy uzyskasz efekt czystych włosów. Co więcej, suchy szampon dodaje objętości, odświeża włosy, absorbuje sebum, nie uszkadzając fryzury. Jeśli nie masz czasu na kąpiel, a chcesz wyglądać szałowo, to zastosuj suchy szampon. Natychmiastowo odświeża fryzurę, a rzadsze mycie głowy zwiększa trwałość koloru. Dodatkowo nadaje przyjemny zapach i oczyszcza z nadmiaru sebum. Polecamy ten produkt firmy Selective Professional każdemu, kto w kilka minut chce doprowadzić fryzurę do idealnego wyglądu.

Stosowanie suchych szamponów do włosów

Zdecydowałaś się na zakup suchego szamponu w sklepie internetowym profryzjer.pl? Teraz wystarczy spryskać włosy, pasmo po paśmie z odległości ok. 10-15 cm. Następnie pozostawić go do wyschnięcia i przeczesać, by usunąć pozostałość proszku. Genialny produkt, który w prosty sposób sprawi, że Twoje włosy będą lśniły czystością, a fryzura pozostanie nietknięta. Zachowaj piękny kolor włosów na dłużej z suchym szamponem, gdyż nie zmywasz go kolejnym myciem. Teraz możesz rzadziej myć włosy, a mimo to wyglądać perfekcyjnie. Uzyskasz świeży i czysty wygląd włosów w kilka chwil. Co więcej, nadaje włosom piękny, kwiatowy zapach. Nie musisz na nowo układać fryzury, gdyż suchy szampon nie ma na nią wpływu. Preparaty oferowane przez profryzjer.pl nie mają w składzie szkodliwych konserwantów, barwników, alergenów, silikonów i glutenu oraz SLS/SLES.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.