Wczytuję dane...

Zestawy mebli fryzjerskich i kosmetycznych

Nie musimy chyba przypominać, jak ważny jest wybór odpowiednich mebli i akcesoriów do salonu fryzjerskiego czy kosmetycznego - idealny zestaw powinien nie tylko cieszyć oko, ale przede wszystkim być wygodny i funkcjonalny zarówno dla klienta, jak i dla pracownika. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz ogromny wybór kompletnych zestawów meblowych stworzonych z myślą o salonach fryzjerskich i kosmetycznych, w tym wielofunkcyjne meble przeznaczone do masażu, wizażu i różnego rodzaju zabiegów kosmetycznych. Ogromną popularnością wśród naszych klientów cieszą się zestawy składające się z dwóch części - obrotowego fotela z blokadą wyposażonego w dodatkowy pałąk na serwety lub ręcznik oraz nowoczesnego wapozonu dwufunkcyjnego z ciepłą parą i ozonem.

Po pierwsze - funkcjonalność!

Asortyment widoczny na stronie profryzjer.pl obejmuje wiele specjalistycznych zestawów mebli fryzjerskich i kosmetycznych różniących się zastosowaniem i wyposażeniem. Oferujemy 3-częściowe komplety mebli składające się z opuszczanego i podnoszonego hydraulicznie fotela, stolika kosmetycznego na kółkach i lampy ledowej z lupą mocowanej do blatu, a także 2-częściowe zestawy złożone z wygodnego taboretu bez oparcia i fotela obrotowego z blokadą. Osobom poszukującym mebli do zadań specjalnych z pewnością przypadną do gustu zestawy składające się z fotela kosmetycznego z otworem w zagłówku i wielofunkcyjnego kombajnu oferującego aż 29 funkcji, w tym m.in.: mikrodermabrazję diamentową, ultradźwięki, mikromasaż, peeling kawitacyjny, sonofrezę, galwanizację prądem stałym, ozonoterapię, aromaterapię, a nawet ziołolecznictwo. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że oferowany przez nas sprzęt jest całkowicie bezpieczny dla użytkowników i spełnia wszelkie obowiązujące normy jakości, co zostało potwierdzone odpowiednimi atestami i certyfikatami.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.