Wczytuję dane...

Pędzelki do eyelinera

Podstawową czynnością każdej kobiety przed wyjściem z domu, jest odpowiednie dobranie stroju i makijażu. Perfekcyjnie wykonany make-up to nie tylko ładny efekt, ale także proste podkreślenie urody. Jej mankamenty są dokładnie ukryte, a samopoczucie znacznie się polepsza. Niezależnie od okazji jego wykonania, finalny make-up powinien przedstawiać efekt naturalności i rozświetlenia. Aby zachować ten rezultat na dłużej, ważne jest zastosowanie dobrych kosmetyków i odpowiednio do nich dobranych akcesoriów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Niezbędnik w każdej kobiecej kosmetyczce

Modny w ostatnich latach makijaż zwany kocim okiem sprawił, że nie tylko eyeliner stał się nieodłącznym elementem kobiecej kosmetyczki. Ważnym jej dodatkiem stał się także pędzel do jego nakładania. Stosowanie go znacznie poprawia komfort wykonywanego makijażu. Specjalny pędzelek do eyelinera sprawia, że kraska jest szybko i ładnie nałożona na powiekę oka, nadając mu wyrazistego i efektywnego spojrzenia.

Ciekawie prezentujący się makijaż powieki, jakim jest kocie oko sprawiło, że niezastąpionym elementem każdej kosmetyczki jest pędzel do eyelinera, jak i sam produkt. Niedużych rozmiarów, wykonany z dobrego włosia przedmiot o odpowiednio wyważonej budowie powoduje, że nałożenie tego produktu jest dużo prostsze. Łatwość namalowania perfekcyjnej kreski na cienie, znacznie przyczyniło się do popularności tego rodzaju makijażu oka. Pędzelek do eyelinera to niezbędny przedmiot ułatwiający nakładanie produktu na powiekę, dzięki czemu jest on nieodłącznym wyposażeniem każdej kobiecej kosmetyczki.

Delikatność i perfekcja w jednym

Delikatna budowa oraz lekkość, jakimi charakteryzuje się skośny pędzel do eyelinera sprawia, że nałożenie odpowiedniej ilość produktu na powiekę jest bardzo łatwy. Niezależnie od rodzaju eyelinera, który może występować w formie płynnej lub w żelu, jego nakładanie tym pędzelkiem jest dokładne i perfekcyjne. Nabieranie nim kosmetyku sprawia, że nałożona warstwa równomiernie pokrywa część powieki, nie powodując efektu sztuczności i przedobrzenia z jego ilością. Pędzelek do eyelinera to idealny przedmiot do perfekcyjnego makijażu oka.

Perfekcyjny makijaż oka jednym ruchem dłoni!

Make-up oka to ważne dopełnienie całego makijażu, dlatego istotne jest dobranie odpowiednich kosmetyków i akcesoriów do jego wykonania. Eyeliner w pędzlu należy do najważniejszych z nich - jednym dokładnym ruchem dłoni rozprowadza odpowiednią jego ilość od jednego kącika oka do drugiego, tworząc idealną kreskę pod względem grubości. Nałożony starannie na powiekę podkreśloną kolorowymi cieniami sprawia, że nadaje oczom rozświetlenia i pięknego wyglądu. Efekt ten nie tylko ożywi, ale także podkreśli cały makijaż, nadając mu świeżości oraz optycznie powiększy całe oko. Eyeliner z pędzelkiem to kosmetyk, który pozwoli każdej kobiecie wykonać profesjonalny makijaż w domowym zaciszu, dlatego jest podstawowym elementem wyposażenia każdej kosmetyczki.