Wczytuję dane...

Rzęsy na pasku

Chcesz wszystkich oczarować niesamowitym spojrzeniem, które nie będzie okupione długimi godzinami przed lustrem, spędzonymi na misternym tuszowaniu rzęs? Postaw na sztuczne rzęsy na pasku! To rozwiązanie jest doskonałe dla kobiet w każdym wieku, niezależnie od typu urody. Sprawdzi się ono zarówno w wieczorowych makijażach, jak i za dnia. Sztuczne rzęsy w pasku są bardzo proste i intuicyjne w aplikacji. Wystarczy jedynie nałożyć je na dedykowany do tego kleju pasek, odczekać kilka minut i za pomocą specjalnej pęsety dokleić je do swoich naturalnych rzęs na linii styku z powiekami. Zapewniają one naturalny efekt oraz zagęszczenie objętości nawet o 100 procent.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Różne rodzaje, do różnych zadań

  Rzęsy na pasku dostępne są w naszym sklepie Profryzjer w różnych rozmiarach i typach. Każda kobieta znajdzie model odpowiedni dla siebie. Gęste i mocno zbite rzęsy sprawdzą się przy makijażach wieczorowych do uzyskania efektu “wow” na oku. Natomiast te o rzadszym rozstawie zapewnią naturalny wachlarz w trakcie dnia. Dodatkowo rzęsy na pasku można dowolnie docinać, w celu przyklejenia ich wyłącznie w wybranych partiach powieki. Rzęs sztucznych na pasku można z powodzeniem używać kilkakrotnie po zdjęciu i oczyszczeniu z kleju. Nie ulegają one zniszczeniu w trakcie noszenia, a także nie wymagają tuszowania czy też specjalnej pielęgnacji.

  Jak poprawnie założyć rzęsy na pasku

  Założenie sztucznych rzęs jest banalnie proste. Najpierw, na linii naturalnych włosków, rysujemy cienką linię eyelinerem, w celu ukrycia paska z klejem. Następnie wystarczy odpowiednio dopasować długość rzęs, przymierzając je do oka i docinając. Po przyklejeniu trzeba odczekać kilka sekund, aby klej dobrze związał rzęsy z powiekami. Gotowe!

  Wysoka jakość i zadowolenie z zakupów

  Nabywając rzęsy na pasku w naszym sklepie możesz być pewna, że doskonale sprawdzą się one na co dzień. Wykonane z najwyższej jakości materiałów sztucznych, do złudzenia imitujących naturalne włosie, stanowią świetną propozycją dla wegan. Z powodzeniem można ich także używać w profesjonalnych salonach urody, w trakcie wykonywania na klientkach makijaży okazjonalnych. Ich niska cena sprawia, że każda kobieta może poczuć się zmysłowo i wyjątkowo, bez zbytniego obciążenia finansowego. Rzęsy na pasku są w pełni bezpieczne i nie powodują alergii, ani dyskomfortu w trakcie noszenia. Są wręcz niezauważalne po zaschnięciu na oku. Jedyne, co można zauważyć, to przyciągające wzrok spojrzenie - pełne wdzięku, uroki i seksapilu.