Wczytuję dane...

Kosmetyki do koloryzacji włosów

Koloryzacja włosów to jeden z najbardziej skomplikowanych zabiegów fryzjerskich. Uzyskanie oczekiwanego przez klienta koloru włosów wymaga nie tylko umiejętnego dobrania farby, ale również zastosowania szeregu innych kosmetyków, przygotowujących włosy do farbowania. Wszystko co konieczne do sprawnej i bezpiecznej koloryzacji można kupić na stronie profryzjer.pl. Sklep zajmuje się sprzedażą profesjonalnych kosmetyków dla fryzjerstwa damskiego i męskiego, w tym również produktów dedykowanych do koloryzacji. Są to między innymi markowe farby do włosów włoskich firm. Ich stosowanie gwarantuje dużą wydajność produktu, a także doskonałe krycie i dużą odporność na częste mycie włosów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Rozjaśniające kosmetyki do koloryzacji

  Przed zastosowaniem farby do włosów, konieczne może być ich wcześniejsze rozjaśnienie. Rozjaśniacze do włosów stosuje się w przypadku włosów ciemnych, które mają być farbowane na odcień jaśniejszy. Rozjaśniacz działa utleniająco na włosy, zmniejszając intensywność naturalnego barwnika. Rozjaśnianie włosów jest zabiegiem dosyć agresywnym dla włosów, dlatego bardzo ważne jest stosowanie kosmetyków, które pozwalają w największym stopniu ograniczyć niekorzystne oddziaływanie utleniacza. Oferowane tutaj rozjaśniacze do włosów powstały w oparciu na wieloletnie doświadczenie firm kosmetycznych i zostały poparte licznymi badaniami, dowodzącymi ich bezpieczeństwa dla skóry głowy i włosów. Stosowanie tych produktów w salonach kosmetycznych pozwala zredukować uczucie pieczenia skóry podczas farbowania, a także znacząco zmniejsza ryzyko podrażnień.

  Farby do koloryzacji włosów dla kobiet i mężczyzn

  Polecamy również markowe i lubiane przez klientów farby do włosów – w różnych rodzajach dedykowane kobietom, jak i mężczyznom. Trzeba bowiem pamiętać o tym, że koloryzacja włosów przestała już być tylko domeną kobiet. Coraz więcej panów decyduje się na farbowanie włosów, walcząc w ten sposób z siwizną lub utratą intensywności koloru. Posiadamy specjalne rodzaje farb do włosów specjalnie dla mężczyzn, które w swoim składzie uwzględniają szczególne potrzeby włosów męskich – słabych, łamliwych, wypadających lub ze skłonnością do przetłuszczania.

  Jak przygotować włosy do koloryzacji?

  Aby zastosowane kosmetyki do koloryzacji włosów zapewniły oczekiwany, naturalnie wyglądający efekt, niezbędne jest odpowiednie przygotowanie fryzury do zabiegu. Zacznij od regularnego nawilżania kosmyków i skóry głowy, dzięki któremu inwazyjne działanie farb i rozjaśniaczy nie będzie w stanie uszkodzić ich włókien. Przed aplikacją preparatów przeprowadź także próbę uczuleniową – nałóż odrobinę kosmetyku do koloryzacji włosów na łokieć, po kilku minutach zmyj i odczekaj 48h. Jeśli nie zauważysz żadnych reakcji alergicznych, możesz przystąpić do zabiegu farbowania.