Uchwyty do prostownic, suszarek, maszynek

Dobra organizacja pracy jest jedną z tajemnic sukcesu fryzjera. Porządek w narzędziach i zapewnienie łatwego dostępu do nich, sprawia że stanowisko pracy jest przejrzyste i bezpieczne dla klienta oraz fryzjera. Dedykowane uchwyty do sprzętu fryzjerskiego to nasza propozycja na poprawę komfortu pracy. W szerokim wyborze sklep timo oferuje uchwyty do sprzętu fryzjerskiego, w tym uchwyt do suszarki lub prostownicy.

Każdy z dostępnych w sprzedaży uchwytów wyróżnia się solidną budową i wygodą użytkowania. Niezawodna konstrukcja uchwytów jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, a trwały montaż do ściany odbywa się przy pomocy kołków. Uniwersalny uchwyt do suszarki pasuje do niemal każdego modelu urządzenia, pozwalając go mieć zawsze pod ręką, ale w bezpiecznej odległości od klienta i nożyczek. Na tej samej zasadzie działa uchwyt do prostownicy, pozwalając na jej szybkie i bezpieczne odwieszenie, nawet wtedy gdy jest rozgrzana.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Uchwyt do sprzętu fryzjerskiego musi sprostać wielu wyzwaniom. Jednym z nich jest działanie wysokich temperatur. Mocno rozgrzane prostownice lub suszarki mogą doprowadzić do stopienia tworzywa sztucznego. Między innymi z tego powodu uchwyty najczęściej wykonuje się ze stali nierdzewnej. Oprócz tego że jest ona odporna na działanie bardzo dużych temperatur, zapewnia uchwytom elegancki, nowoczesny wygląd, czyniąc z nich element dekoracyjny. Również czyszczenie takich uchwytów jest proste i polega na przetarciu delikatnie zwilżoną ściereczką.

W ofercie sklepu Profryzjer.pl można znaleźć uchwyt na suszarkę lub prostownicę występujący w wielu modelach. Część uchwytów została przystosowana do trwałego montażu do ściany, inne są wyposażone w stabilną podstawę, pozwalającą umieścić je na blacie lub stole. Wszystkie są wykonane z najwyższej materiałów odpornych na wysoką temperaturę i łatwych w utrzymaniu czystości. Duży wybór i ciekawe wzornictwo pozwala znaleźć uchwyty na sprzęt fryzjerski, których wygląd będzie komponował się z aktualnym wystrojem każdego salonu fryzjerskiego.