Wczytuję dane...

Uchwyty do prostownic, suszarek, maszynek

Dobra organizacja salonu jest jedną z tajemnic sukcesu fryzjera. Porządek w narzędziach i łatwy dostęp do nich sprawiają, że stanowisko pracy jest wygodne, a praca przyjemna. W sklepie Profryzjer.pl znajdziesz wiele rozwiązań, które pozwolą Ci dodatkowo poprawić jej komfort. W naszej ofercie znajdują się uchwyty do sprzętu fryzjerskiego, w tym uchwyty na suszarkę i prostownicę.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Wysoki komfort i bezpieczeństwo pracy

Każdy z dostępnych w sprzedaży uchwytów wyróżnia się solidną budową i wygodą użytkowania. Niezawodna konstrukcja tych akcesoriów jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, a trwały montaż do ściany odbywa się przy pomocy wytrzymałych kołków. Uniwersalny uchwyt do suszarki do włosów pasuje do większości modeli, pozwalając mieć urządzenie zawsze pod ręką, ale w bezpiecznej odległości od klienta i nożyczek. Na tej samej zasadzie działa uchwyt do prostownicy, który pozwala na jej szybkie i bezpieczne odwieszenie nawet wtedy, gdy jest rozgrzana.

Najlepszej jakości akcesoria do salonów fryzjerskich

Uchwyt na suszarkę lub prostownicę musi sprostać wielu wymaganiom. Jednym z nich jest działanie wysokich temperatur. Mocno rozgrzany sprzęt fryzjerski może doprowadzić do topienia się tworzywa sztucznego. Między innymi z tego powodu uchwyty najczęściej wykonuje się ze stali nierdzewnej. Oprócz tego, że jest ona odporna na działanie bardzo wysokich temperatur, zapewnia uchwytom elegancki, nowoczesny wygląd, czyniąc z nich element dekoracyjny. Również czyszczenie takich uchwytów jest proste i polega na przetarciu delikatnie zwilżoną ściereczką.

Szeroki wybór produktów

W ofercie sklepu Profryzjer.pl można znaleźć wiele modeli uchwytów na suszarkę do włosów lub prostownicę. Część uchwytów została przystosowana do trwałego montażu do ściany, inne są wyposażone w stabilną podstawę pozwalającą umieścić je na blacie lub stole. Wszystkie zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów odpornych na wysokie temperatury i łatwych w utrzymaniu w czystości. Duży wybór i ciekawe wzornictwo pozwalają znaleźć uchwyty na sprzęt, których wygląd będzie komponował się z aktualnym wystrojem Twojego salonu fryzjerskiego.