Wczytuję dane...
Model: Jag000016
Waga produktu: 0.1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4030363125535
Wysyłka od: 6.00 PLN
Producent: JAGUAR

JAGUAR A-Line A515 grzebień fryzjerski

Praktyczny i bardzo wygodny grzebień z rączką. Grzebień służy do rozczesywania włosów długich i gęstych. Jest płaski, ma długie, grube zęby i został wykonany z bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego. Tworzywo, z którego produkuje się wszystkie markowe grzebienie Jaguar A-Line, to wysokiej jakości tworzywa antystatyczne. W czasie kiedy ma kontakt z włosami i dochodzi do tarcia, uwalniane zostają ładunki jonów ujemnych. Dzięki nim włosy się nie elektryzują i nabierają eleganckiego blasku oraz zdrowego wyglądu. Inna ważna rzeczy dotycząca grzebieni Jaguar A-Line, to pokrycie całej ich powierzchni specjalną warstwą antybakteryjną. Czy to takie ważne? Oczywiście że tak. Używając grzebienie w salonie fryzjerskim, konieczne jest zapewnienie klientom najwyższych standardów higieny. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie łatwe w dezynfekcji sprzęty. Prezentowany tutaj grzebień z rączką na całej powierzchni posiada specjalną warstwę antybakteryjną. Jej obecność sprawia, że czyszczenie oraz dezynfekcja grzebieni jest jeszcze łatwiejsza i nie wymaga stosowania czasochłonnych metod.

Cechy:

  • Posiada jonizujące właściwości.
  • Technologia jonowa usuwa elektryczność statyczną włosa oraz zapewnia najlepszą ochronę podczas stylizacji.
  • Dodatkowo jony ujemne powodują rozdrobnienie dużych kropli wody na włosach, przez co proces suszenia zostaje skrócony, a włosy utrzymują swoją naturalną wilgotność.
  • Grzebień jest ręcznie wykonany oraz ręcznie szlifowany.
  • Nie niszczy łuski włosa przy rozczesywaniu.
  • Odporny na ciepło z suszarki a także bakterie oraz chemikalia.
  • Rozmiar 8"

Zapraszamy na nasze pozostałe aukcje, gdzie znajdziesz sprzęt, akcesoria i kosmetyki fryzjerskie, kosmetyczne i wszystko do paznokcii!!!

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...