Wczytuję dane...
Model: Jag000011
Waga produktu: 0.1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4030363125573
Wysyłka od: 6.00 PLN
Producent: JAGUAR

JAGUAR A-Line A535 grzebień fryzjerski

Nieodzowny w pracy każdego fryzjera, ale również przydatny w domowej łazience lub toaletce. Wysokiej jakości grzebień ze szpikulcem, wykonany z antystatycznego tworzywa sztucznego. Masz już dosyć swoich starych grzebienie, które powodują elektryzowanie się włosów? Nie możesz ich uczesać, bo już po kilku użyciach grzebienia zaczynają się puszyć? Jest to problem typowy dla włosów suchych i grzebieni z najtańszych gatunków tworzywa sztucznego. Grzebień Jaguar ze szpikulcem jest natomiast wykonany z tworzywa, które podczas kontaktu z włosami uwalnia jony ujemne. Eliminują one zjawisko elektryzowania. Grzebień jest bardzo poręczny, tworzywo wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne i łatwe do utrzymania w idealnej czystości. Samo korzystanie z grzebienia również jest bardzo komfortowe, a ponadto bezpieczne dla skóry głowy. Aby jej nie uszkodzić. Każdy z gęsto rozmieszczonych zębów został na końcu zabezpieczony delikatną kuleczką. Rączka w kształcie szpikulca ułatwia natomiast dzielenie włosów na pasemka i układanie z nich różnego rodzaju fryzur.

Cechy:

  • Posiada jonizujące właściwości.
  • Technologia jonowa usuwa elektryczność statyczną włosa oraz zapewnia najlepszą ochronę podczas stylizacji.
  • Dodatkowo jony ujemne powodują rozdrobnienie dużych kropli wody na włosach, przez co proces suszenia zostaje skrócony, a włosy utrzymują swoją naturalną wilgotność.
  • Grzebień jest ręcznie wykonany oraz ręcznie szlifowany.
  • Nie niszczy łuski włosa przy rozczesywaniu.
  • Odporny na ciepło z suszarki a także bakterie oraz chemikalia.
  • Rozmiar 8,75"

Zapraszamy na nasze pozostałe aukcje, gdzie znajdziesz sprzęt, akcesoria i kosmetyki fryzjerskie, kosmetyczne i wszystko do paznokcii!!!

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...