Wczytuję dane...
Model: Jag000018
Waga produktu: 0.1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4030363125511
Wysyłka od: 6.00 PLN
Producent: JAGUAR

JAGUAR A-Line A505 grzebień fryzjerski

Profesjonalny grzebień do włosów Jaguar A-Line o bardzo charakterystycznej budowie. Dwa układy zębów – grube i rzadko rozmieszczone oraz cienkie i gęsto, mają zróżnicowaną wysokość. Grzebień przypomina nieco kształt klina, zwężając się w stronę cienkich, gęsto rozmieszczonych ząbków. Taka budowa nie jest dziełem przypadku. Wykorzystując tak skonstruowany grzebień, można ułatwiać sobie czesanie włosów o różnej długości, zachowując najwyższą precyzję ruchu. Kolejne istotne fakty przemawiające na korzyść grzebienie A-Line to tworzywa, z którego zostały wykonane. Do produkcji użyte zostało tworzywa antystatyczne, czyli nie powodujące elektryzowania i puszenia włosów. Czy to tak ważne? Oczywiście że tak. Szczególnie w przypadku pracy z włosami suchymi, które są najbardziej narażone na zjawisko elektryzowania. Ponadto dobrze wiedzieć, że grzebień nie będzie sprawiał trudności w utrzymaniu higieny. A to wszystko dzięki specjalnej powłoce antystatycznej, znajdującej się na całej powierzchni. Grzebień sam w sobie jest bardzo poręczny i wygodny w użyciu, co z pewnością jest zasługą dobrego wyważenia.

Cechy:

  • Posiada jonizujące właściwości.
  • Technologia jonowa usuwa elektryczność statyczną włosa oraz zapewnia najlepszą ochronę podczas stylizacji.
  • Dodatkowo jony ujemne powodują rozdrobnienie dużych kropli wody na włosach, przez co proces suszenia zostaje skrócony, a włosy utrzymują swoją naturalną wilgotność.
  • Grzebień jest ręcznie wykonany oraz ręcznie szlifowany.
  • Nie niszczy łuski włosa przy rozczesywaniu.
  • Odporny na ciepło z suszarki a także bakterie oraz chemikalia.
  • Rozmiar 7,25"

Zapraszamy na nasze pozostałe aukcje, gdzie znajdziesz sprzęt, akcesoria i kosmetyki fryzjerskie, kosmetyczne i wszystko do paznokcii!!!

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...