Wczytuję dane...
Model: Lis000001
Waga produktu: 0.3 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 1700390000015
Wysyłka od: 6.00 PLN
Producent: Lisap Milano

LISAP MILANO ULTIMATE SPRAY DO PROSTOWANIA WŁOSÓW 250ML

Lisap Ultimate Spray do prostowania włosów 250 ml

To produkt do użytku profesjonalnego i domowego. Jego unikalna formuła została stworzona z myślą o skutecznej i długotrwałej ochronie włosów prostowanych przy pomocy prostownicy. Dlaczego warto stosować Lisap Ultimate fluid do prostowania? Powodów jest wiele. Przede wszystkim jest to jedna z najskuteczniejszych metod ochrony przez przegrzaniem. Prostownica pomimo że bardzo skuteczna przy prostowaniu włosów kręconych, może również być bardzo groźna dla ich zdrowia. Nadmierne przegrzanie włosów prowadzi do utraty wilgoci, a tym samym do powstawania problemu włosów suchych i podatnych na łamanie. Spray Lisap Ultimate do prostowania jest bardzo łatwy w stosowaniu i wydajny. Formuła aerozolu sprawia, że aplikacja jest szybka i dokładna.

Dowiedz się jak stosować Lisap Ultimate keratynowy fluid do prostowaniaPrzed rozpoczęciem prostowania włosów, należy spryskać je równomiernie jedną warstwą produktu z odległości około 15 do 20 cm. Po tym zabiegu należy odczekać kilka minut, aby spray zdążył się wchłonąć do wnętrza włosów. Od tego momentu można rozpocząć prostowanie. Zabieg stanie się nie tylko łatwiejszy do przeprowadzenia, ale również przyniesie wiele korzyści zdrowotnych włosom. Będą one lepiej chronione przed nadmierną temperaturą, przesuszeniem i łamaniem się oraz rozdwajaniem końcówek. Lisap Ultimate fluid do prostowania 250 ml wystarcza na kilka do kilkunastu aplikacji, zależnie od długości i objętości włosów,

Kiedy warto używać Lisap Ultimate spray ochronny do prostowania?Stosowanie tego produktu jest wskazane dla każdej kobiety, która regularnie prostuje włosy. Zadaniem, które ma do spełnienia Lisap Ultimate fluid prostujący włosy jest zabezpieczenie włosów przed nadmiernym przegrzaniem, utratą wilgotności i doprowadzeniem do nadmiernej łamliwości. Jest to szczególnie ważne w przypadku posiadania włosów łamliwych. Jeżeli mają Państwo dalsze wątpliwości wobec produktu Lisap Ultimate i tego jak go stosować, szczegółowa instrukcja znajduje się na każdym opakowaniu produktu.

Zapraszamy na nasze pozostałe aukcje, gdzie znajdziesz sprzęt, akcesoria i kosmetyki fryzjerskie, kosmetyczne i wszystko do paznokcii!!!

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...