Wczytuję dane...
Model: By000015
Waga produktu: 1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 8.99 PLN
Producent: By Fama

Emulsja rozjaśniająca do włosów By Fama

Oksydant 9% może rozjaśnić włosy o 2-3 tony. Często stosuje się ten proces, gdy klientka pragnie diametralnie zmienić swój wyjściowy kolor, ale chciałaby pominąć proces dekoloryzacji. Emulsja utleniająca o tym stężeniu jest bardzo silna, dlatego należy pilnować aby nie miała kontaktu ze skórą głowy, która jest bardzo delikatna i łatwo ulega podrażnieniom. Marka By Fama oferuje szereg produktów do włosów, w tym emulsję rozjaśniającą najwyższej jakości. Dzięki niej zabieg koloryzacji przebiegnie szybko i bez niechcianych niespodzianek.

By Fama ceni sobie zdanie swoich klientek i dba, aby były zawsze zadowolone z jej produktów. Seria emulsji do włosów o różnym stężeniu jest ceniona również przez salony fryzjerskie, które najczęściej sięgają po preparaty właśnie tej firmy. Produkt dostępny jest w wygodnej butelce o pojemności 1 litra. Doskonale chroni strukturę włosa oraz nie zmienia pH farby podczas zabiegu farbowania.

Jak korzystać:

Developer – 4 typy: 10 vol. do koloryzacji ton w ton. 20 vol. do pokrywającej koloryzacji lub lekkiego rozjaśniania. 30 vol. Do rozjaśniających koloryzacji i zdecydowanego rozjaśniania. 40 vol do silnego rozjaśniania.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...