Wczytuję dane...
Model: By000016
Waga produktu: 1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 8.99 PLN
Producent: By Fama

Emulsja do włosów 12%, By Fama!

Twoje włosy są bardzo ciemne i chciałabyś zmienić ich kolor, lecz nie wiesz jak się do tego zabrać? Jeśli planujesz rozjaśnić je o kilka tonów, wypróbuj już dziś niezawodne rozwiązanie do rozjaśniania znanej marki kosmetycznej By Fama, która proponuje aż 12% emulsję do włosów, która jest najsilniejszą na rynku. Dzięki niej rozjaśnisz swoje włosy nawet o cztery tony, gdyż podczas zabiegu uwalnia się około 40% tlenu. Wybór odpowiedniego stężenia emulsji jest bardzo ważny, ponieważ ma on wpływ na cały proces koloryzacji i jej późniejsze rezultaty. Należy pamiętać, aby unikać kontaktu tej emulsji ze skórą głowy, ponieważ może ją znacznie podrażnić.

By Fama - wybierana przez fryzjerów

Produkty By Fama są jednymi z najczęściej wybieranych kosmetyków przez salony fryzjerskie. Dzieje się tak ze względu na wysoką jakość produktów i ich niezawodność. Proponowany produkt znajduje się w wygodnej butelce o pojemności 1 litra, w sam raz do salonu fryzjerskiego.

Jak korzystać:

Developer – 4 typy: 10 vol. do koloryzacji ton w ton. 20 vol. do pokrywającej koloryzacji lub lekkiego rozjaśniania. 30 vol. Do rozjaśniających koloryzacji i zdecydowanego rozjaśniania. 40 vol do silnego rozjaśniania.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...