Wczytuję dane...
Model: By000018
Waga produktu: .2 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 8.99 PLN
Producent: By Fama

Emulsja do farby 9% By Fama Color 160ML

Tylko połączenie dobrej farby i odpowiedniej emulsji przynosi pożądane zarówno dla klientów, jak i fryzjerów rezultaty. Prezentowany produkt to przede wszystkim lekka, nieobciążająca włosów formuła, która świetnie komponuje się z różnego rodzaju produktami do koloryzacji. Emulsja jest bezpieczna dla zdrowia i nie posiada w swoim składzie szkodliwych substancji, które negatywnie wpływałyby na kondycję włosa i skóry głowy. 9% emulsja By Fama to produkt rekomendowany przez najlepsze salony fryzjerskie!

Produkt w wygodnej formie butelki o pojemności 160 ml to wydajna opcja, która sprawi, że aplikacja stanie się łatwiejsza. Producent emulsji zapewnia stałą objętość oraz niezmienne pH koloru. Produkt jest delikatny i chroni włosy przed koloryzacją oraz wybielaniem, dzięki czemu efekty farbowania utrzymają się na włosach znacznie dłużej. Emulsja nie osłabia włókna włosa, przez co fryzura po koloryzacji jest pełna blasku a sam kolor pozostaje na włosach przez długi czas!

Sposób użycia:

Developer – 4 typy: 10 vol. do koloryzacji ton w ton. 20 vol. do pokrywającej koloryzacji lub lekkiego rozjaśniania. 30 vol. Do rozjaśniających koloryzacji i zdecydowanego rozjaśniania. 40 vol do silnego rozjaśniania.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...