Wczytuję dane...
Model: By000013
Waga produktu: 1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 8.99 PLN
Producent: By Fama

Emulsja do farby 3% By Fama Color 1L

Zabiegi koloryzacyjne to jedne z najczęstszych metamorfoz uwielbianych przez kobiety na całym świecie. Klientki salonów fryzjerskich nie zdają sobie jednak sprawy z tego, że wybór odpowiedniego odcieniu to tylko połowa sukcesu. Aby uzyskać intensywny i pełen blasku kolor, który jednocześnie zagwarantuje stuprocentowe pokrycie siwych włosów, należy jeszcze dobrać dobrą emulsję do farby, która dopiero po połączeniu z produktem do koloryzacji zapewnia satysfakcjonujący efekt.

3% emulsja do farby By Fama Color to produkt niezwykle wydajny, oferowany w dużym opakowaniu o pojemności 1 litra. Producent gwarantuje stałą objętość oraz niezmienność koloru pH. Produkt zapewnia również odpowiednią ochronę przed koloryzacją i wybielaniem, dzięki czemu chroni włosy przed negatywnymi skutkami zabiegów fryzjerskich. Warto wiedzieć, że wysokiej jakości odpowiednio dobrana emulsja gwarantuje pożądany efekt końcowy oraz sprawia, że kolor zachowuje swoje właściwości przez długi czas.

Sposób użycia:

Developer – 4 typy: 10 vol. do koloryzacji ton w ton. 20 vol. do pokrywającej koloryzacji lub lekkiego rozjaśniania. 30 vol. Do rozjaśniających koloryzacji i zdecydowanego rozjaśniania. 40 vol do silnego rozjaśniania.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...