Wczytuję dane...
Model: Lis000003
Waga produktu: 0.2 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 8.99 PLN
Producent: Lisap Milano

Lisap Ultimate Spray ochronny pod prostownicę

Prostownica do włosów to Twój ulubiony sprzęt do stylizacji włosów? Nie wyobrażasz sobie wyjścia z domu bez wcześniejszego prostowania włosów? Skoro tak, powinnaś się liczyć z tym, że może to być niebezpieczne dla nich. Częste stosowanie prostownicy i oddziaływanie na włosy wysokimi temperaturami, nie jest dla nich korzystne. Nadmierne przegrzanie pozbawia włosy wilgoci, co prowadzi do przesuszenia. Włosy takie stają się bardziej podatne na łamanie, wypadanie i rozdwajanie końcówek. To niestety prosta droga do trwałego zniszczenia włosów. Aby do tego nie dopuścić, warto stosować dedykowany produkt ochronny Lisap Ultimate. Jest nim spray ochronny do włosów pod prostownice. Jednorazowe aplikowanie sprayu na włosy przed ich prostowaniem, tworzy na powierzchni trwałą powłokę, zabezpieczającą włókno włosa przed wysoką temperaturą.

Czy spray ochronny do prostowania Lisap Ultimate można stosować w każdym przypadku?

Zdecydowanie tak. Starannie opracowana formuła sprayu ochronnego Lisap Ultimate zawiera drogocenny olejek jojoba i wiele innych składników odżywczych. Głównym zadaniem tego sprayu jest utrzymywanie wilgoci wewnątrz włosów i niedopuszczanie do jej odparowania pod wpływem działania wysokiej temperatury. Spray ochronny do prostowania Lisap Ultimate można używać zarówno dla włosów długich oraz krótkich. Wygodna postać produktu, 125 ml opakowanie z aerozolem dodatkowo ułatwia jego aplikowanie na całą długość włosów. Inną zaletą wynikającą z regularnego stosowania tego produktu jest ochrona włosów przed puszczeniem się. To kolejny problem, z którym musi się zmierzyć wiele kobiet. Działając na włosy wysoką temperaturą, doprowadza się do ich elektryzowania, czego wynikiem jest efekt puszenia się.

Sprawdź jak stosować spray do prostowania włosów Lisap Ultimate

Prawidłowe korzystanie z tego produktu polega na dokładnym spryskaniu suchych włosów, a następnie przystąpienie do ich prostowania. Dla uzyskania najlepszych efektów, zabieg można stosować przed każdym prostowaniem włosów.

Pojemność 125 ml

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...