Wczytuję dane...
Model: Lis000008
Waga produktu: 1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 1108570000013
Wysyłka od: 6.00 PLN
Producent: Lisap Milano

LISAP MILANO ULTIMATE SZAMPON DO WŁOSÓW WYGŁADZAJĄCY 1L

Nawilżająco-wygładzający szampon do włosów Lisap Ultimate

Czym najlepiej myć włosy regularnie prostowane i kręcone? Każda z Pań, która jest posiadaczką takich właśnie włosów, jest również świadoma licznych problemów związanych z tym. Jeden z nich to zjawisko nadmiernego elektryzowania się włosów kręconych i prostowanych. Głównym tego powodem jest doprowadzenie włosów do nadmiernego przesuszenia. Wynika ono z długotrwałego oddziaływania wysoką temperaturą z prostownicy, a tym samym pozbawienia włosów naturalnej wilgoci. Co można z tym zrobić? Jednym ze skuteczniejszych rozwiązań tego problemu jest szampon do włosów prostowanych i kręconych Lisap Uitimate. Nie jest to klasyczny szampon do takich włosów, ale wyróżnia się unikalną i starannie dopracowaną formułą. W jej składzie odnajdziemy liczne olejki, których zadaniem jest nawilżanie, odżywianie i zamykanie łusek w każdym włosie. To dzięki temu pojedynczy włos staje się wyraźnie gładszy, zyskuje elastyczność i większą wytrzymałość.

Jak często można stosować szampon do włosów prostowanych Lisap Ultimate?Odpowiedzią na to pytanie może być opakowanie o dużej pojemności. Szampon do włosów prostowanych i kręconych Lisap Ultimate dostępny jest w opakowaniu 1000 ml. Jest to szampon przeznaczony do regularnego stosowania, w miejsce dotychczasowych szamponów. Decydując się na jego stosowanie, w krótkim czasie można zaobserwować różne korzyści, które przyniesie naszym włosom. Pierwsza z nich to przede wszystkim nadanie włosom jedwabistości i połysku, tak bardzo pożądanego przy włosach suchych, elektryzujących się i kręconych. Po drugie, włosy zostają lepiej niż kiedykolwiek nawilżone. Również to niesie za sobą wiele korzyści. Przede wszystkim sprawiają one mniej problemów przy rozczesywaniu, nie wypadają nadmiernie i są znacznie łatwiejsze do modelowania. Ponadto skład szamponów Lisap Ultimate do włosów kręconych i prostowanych jest korzystny dla zdrowia. Produkty z tej serii pozbawione są alergenów i parabenów, prowadzących do zaklejania porów w skórze głowy i oblepiania pojedynczych włosów, co będzie mogło prowadzić do ich przetłuszczania. Naturalny i przyjazny zdrowiu człowieka skład, to jeden z ważniejszych argumentów, przemawiających za stosowaniem tego szamponu.

Pojemność 1l

Zapraszamy na nasze pozostałe aukcje, gdzie znajdziesz sprzęt, akcesoria i kosmetyki fryzjerskie, kosmetyczne i wszystko do paznokcii!!!

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...