Wczytuję dane...

ALFAPARF

Alfaparf to lider wśród włoskich producentów kosmetyków do włosów. Mnóstwo hitowych produktów jak kryształki Semi Di Lino, które swego czasu zawładneły rynkiem i które wszyscy producenci zaczeli masowo kopiować. Drugi innowacyjny produkt to pierwsza na świecie zupełnie bez formaaldehydów seriia kosmetyków do keratynowego prostowania włosów Alfaparf Lisse Design. Zupełnia bezpieczna, przyjemna dla fryzjera, gdyż nie musiał już wdychać tych wszystkich szkodliwych substancji jak w przypadku innych produktów. Na pewno warto zwórcić uwagę również na farbę do trwałej koloryzaci włosów z wieloma opatentowanymi technologiami i najmniejszym stężeniem amoniaku wśród farb go zawierających. Alfaparf to lider innowacji, który zawsze jest krok przed konkurencją, bądź i ty!

Koloryzacja Alfaparf

Farby Alfaparf to innowacja na światową skalę wśród farb fryzjerskich. Opatentowana formuła tych produktów zawiera najmniejsze stężenie amoniaku wśród nazwijmy to "normalnych" farb do włosów. Wszystko przez mikrocząsteczki pigmentów, które nie wymagają aż tak mocnego działania amoniakiem by mogły wniknąć w głąb włosa. Rezultatem tego są zdrowsze włosy przy jednoczesnym zachowaniem pięknego koloru. Co wyróżnia jeszcze te produkty to, że nie utleniają się w miseczce podczas mieszania z emulsją. Farba dopiero zaczyna się utleniać po nałożeniu na włosy, przez co nie mamy sytuacji takiej, że gdzie nie gdzie kolor jest inny, gdyż został póżniej nałożony, a farba w tym czasie zdążyła się utlenić w miseczce. Piękne nasycone kolory w palecie, które co roku wyznaczają trendy w koloryzacji na całym świecie!

Keratynowe prostowanie włosów

Lisse Design seria nr1 jeśli chodzi o keratynowe prostowanie włosów. Produkt działa na zasadzie progresywnej, możemy go zastosować ponownie już tego samego dnia po skończonym zabiegu by efekt był jeszcze mocniejszy. Im więcej razy go zastosujemy tym efekt nachodzi coraz bardziej na siebie i staje się trwalszy. Nie ma mowy tu o formaaldehydzie zarówno w samym produkcie jak i w oparach podczas zabiegu. Zarówno fryzjer jak i klient jest tutaj bezpieczny. Zaraz po przeprowadzonym zabiegu produktami z Alfaparf Lisse Design do keratynowego prostowania włosów można przystąpić do farbowania. Wyróżnia to wiele innych marek gdzie z włosami przez kilka dni tak naprawdę nie możemy robić nic. Jeśli chcesz przeprowadzić taki zabieg na swoich włosach, koniecznie zapytaj fryzjera o Alfaparf Lisse Design.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów