Wczytuję dane...

Camillen60

Kremy do stóp Camillen60

Niemiecki producent profesjonalnych kosmetyków z dużym naciskiem na preparaty do stóp ale nie tylko. Ceniony i znany w polskich salonach kosmetycznych przede wszystkim z genialnych kremów do stóp oraz pianek. W ofercie znajdziemy kremy z mocznikiem, dla diabetyków, nawilżające i do skóry zrogowaciałej. Asortyment jest obszerny a każdy produkt cechuje niemiecka jakość i atrakcyjna cena jak na produkty podologiczne. Zapraszamy do zapozania się z ofertą Experta w pielęgnacji stóp jakim niewątpliwie jest Camillen60.

Profesjonalne preparaty do stóp

Camillen60 oprócz kremów to również specjalistyczne preparaty do stóp i rąk. Znajdziemy tutaj sole do kąpieli, kremy do rąk, preparaty zmiękczające, do walki z grzybicą, oliwki do skórek. Jeśli znasz markę, to wiesz, że każdy produkt jest wart swojej ceny.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Pianki do stóp Camillen60

Produkty, które jak spróbujesz to zakochasz się bez pamięci. Mega wydajna i przyjemna w użytku formuła w piance. Bardzo dobrze się wchłania i szybko pielęgnuje suche, popękane stopy. Przynieś natychmiastową ulgę twoim stopom zapewniając im wyjątkowy rytuał w gabinecie lub domowym zaciszu. Pianki dostępne w wielu wariantach, znajdziemy coś dla skóry suchej, popękanej, piankę odświeżającą, zmiękczającą z mocznikiem, zrogowaciałej i wiele wiele innych. Z pewnością znajdziesz coś dla Ciebie.