Wczytuję dane...
Model: HAN03321
Waga produktu: 0.1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 14.00 PLN
Producent: Prestige Vip's

BeBlonde toner farba do włosów perła - dlaczego warto zdecydować się na jej zakup?

Wybór odpowiedniej farby do włosów może być problematyczny, ponieważ to my musimy dokonać wyboru, a różnego rodzaju niepowodzenia weźmiemy na swoją własną odpowiedzialność. Obecnie półki sklepowe wręcz uginają się od proponowanego asortymentu. Istnieje możliwość wyboru między szamponetkami, piankami koloryzującymi, farbami przeznaczonymi do koloryzacji trwałej, tonerami i nie tylko. Zakup odpowiednio produktu nie należy więc do najłatwiejszych. Jaką farbę wybrać, by móc cieszyć się jej wysoką jakością oraz trwałością?

Jednym z produktów cieszących się wieloma pozytywnymi rekomendacjami jest farba BeBlonde. Istnieje wiele powodów, dla których warto zdecydować się na jej zakup. Przede wszystkim jest ona bardzo trwała, co oznacza, że nie będziesz musiała po krótkim czasie odświeżać swojego koloru, co jest bardzo wygodne. Farba ta ożywia nieudane koloryzacje i daje możliwość zamaskowania siwych włosów. Jej stosowanie jest bardzo łatwe, dlatego też z zadaniem tym poradzi sobie każda, nawet niedoświadczona osoba.

Toner do włosów BeBlonde Prestige Perła

Tonery do włosów Prestige to już kultowy produkt, który właśnie trafił na rynek polski. Super jakość za rozsądną cenę, to doskonały wybór dla klientów, którzy sami chcą odświeżyć kolor w domu. W 100% bezpieczny gotowy produkt, którego nie trzeba mieszać z żadnym dodatkowym płynem. Tonery do włosów zawierają w swoim składzie składniki takie jak Witamina F, ekstrakt z pokrzywy, oliwa z oliwek, olejek Macadamia oraz olej Rycynowy, które poprawiają kondycję włosów, ułatwiają rozczesywanie włosów, sprawiają iż włosy są miękkie i błyszczące. Produkt nie narusza struktury włosów, jest idealny do zmiany koloru, tonacji, bądź odświeżenia koloru.

Przez zastosowanie nowoczesnego kompleksu SILPLEX®J-2S, aplikacja jest bardzo łatwa i szybka przy zachowaniu efektywnej absorbcji koloru przez włosy i niewymagająca utleniacza. Toner pozwala na wielofunkcyjną koloryzacje włosów, jednocześnie farbuje, chroni i odbudowuje włosy. Jest to półtrwała koloryzacja a efekt w zależności od struktury włosów utrzymuje się od 6 do 8 myć.

Zastosowanie:

Toner odcień Perła doskonale sprawdza się:

- półtrwała koloryzacja włosów Ton w Ton, bez amoniaku i utleniacza,

- balayage, pasemek, ombre i innych zabiegów koloryzacji,

- utrzymania nasycenia koloru włosów pomiędzy tradycyjnymi koloryzacjami,

- chcemy zamaskować siwe włosy - pokrywa do 70-80% siwizny,

- nadania refleksu włosom naturalnym lub farbowanym,

- ożywienia nieudanych koloryzacji w celu korygowania niepożądanych odcieni,

- tonowania włosów po dekoloryzacji lub częściowych rozjaśnieniach,

- przeprowadzenia zabiegów repigmentacji lub prepigmentacji,

- koloryzacja może być stosowana przez mężczyzn,

Sposób użycia:

Koloryzacja półtrwałą farbą do włosów jest bardzo prosta w użyciu. Nałóż produkt na wilgotne lecz nie mokre włosy (w celu intensyfikacji można nakładać na suche włosy), używamy jej podobnie jak szampon do włosów, jednak ważne jest, aby toner równomiernie rozprowadzić na włosach od nasady aż po końce. Farba musi obejmować wszystkie włosy i należy ją wmasować do uzyskania jednorodnej penetracji. Czas przebywania na włosach od 5 do 90 minut, w zależności od początkowego koloru i pożądanego koloru. Proszę zapoznać się z załączoną ulotką. Kolor włosów wypłukuje się po 6-8 myć w zależności od struktury i pielęgnacji włosów. Można powtórzyć stosowanie farby w dowolnym momencie, bez zagrożenia zniszczenia włosów jak w przypadku tradycyjnych koloryzacji.

Koloryzacja może być stosowana przez mężczyzn.

Maksymalny efekt uzyskasz wykorzystują całą zawartość opakowania.

Czytaj uważnie instrukcje użycia. Obligatoryjnie wykonaj wstępną próbę wrażliwości skóry 48 godzin przed użyciem.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...