Wczytuję dane...
Model: HAN03322
Waga produktu: 0.1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 14.00 PLN
Producent: Prestige Vip's

BeBlonde toner farba do włosów północne światła

Na kosmetykach oraz farbach do włosów nie należy oszczędzać, ponieważ to właśnie od nich zależy nasz doskonały wygląd, a co za tym idzie - samopoczucie. To właśnie między innymi dlatego, nabywając farbę do włosów, warto zadbać o to, by pochodziła ona od najlepszych oraz godnych zaufania producentów. Istnieje wiele powodów, dla których BeBlonde cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami. Jest to produkt najwyższej jakości, wyróżniający się trwałością, a przy tym atrakcyjną ceną. Jednak na tym jego atuty się nie kończą.

Farba ta nie zawiera w swoim składzie amoniaku i utleniacza, co jest kwestią niezwykle istotną. Bardzo długo utrzymuje się na włosach, zachwycając intensywnością koloru. Jest to produkt dedykowany najbardziej wymagającym klientom, poszukującym farb do włosów z najwyższej półki. Co równie istotne, można go nabyć w atrakcyjnej cenowo ofercie, dzięki czemu nie musisz niepotrzebnie przepłacać, by móc cieszyć się pięknym kolorem włosów każdego dnia.

Zastosowanie:Toner odcień Północne Światła doskonale sprawdza się:- półtrwała koloryzacja włosów Ton w Ton, bez amoniaku i utleniacza,- balayage, pasemek, ombre i innych zabiegów koloryzacji,- utrzymania nasycenia koloru włosów pomiędzy tradycyjnymi koloryzacjami,- chcemy zamaskować siwe włosy - pokrywa do 70-80% siwizny,- nadania refleksu włosom naturalnym lub farbowanym,- ożywienia nieudanych koloryzacji w celu korygowania niepożądanych odcieni,- tonowania włosów po dekoloryzacji lub częściowych rozjaśnieniach,- przeprowadzenia zabiegów repigmentacji lub prepigmentacji,- koloryzacja może być stosowana przez mężczyzn,Sposób użycia:Koloryzacja półtrwałą farbą do włosów jest bardzo prosta w użyciu. Nałóż produkt na wilgotne lecz nie mokre włosy (w celu intensyfikacji można nakładać na suche włosy), używamy jej podobnie jak szampon do włosów, jednak ważne jest, aby toner równomiernie rozprowadzić na włosach od nasady aż po końce. Farba musi obejmować wszystkie włosy i należy ją wmasować do uzyskania jednorodnej penetracji. Czas przebywania na włosach od 5 do 90 minut, w zależności od początkowego koloru i pożądanego koloru. Proszę zapoznać się z załączoną ulotką. Kolor włosów wypłukuje się po 6-8 myć w zależności od struktury i pielęgnacji włosów. Można powtórzyć stosowanie farby w dowolnym momencie, bez zagrożenia zniszczenia włosów jak w przypadku tradycyjnych koloryzacji.Koloryzacja może być stosowana przez mężczyzn.Maksymalny efekt uzyskasz wykorzystują całą zawartość opakowania.Czytaj uważnie instrukcje użycia. Obligatoryjnie wykonaj wstępną próbę wrażliwości skóry 48 godzin przed użyciem.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...