Wczytuję dane...
Model: Dia001373
Waga produktu: .3 kg
EAN: 8033857570732
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Bioetika

BIOETIKA EKOLAK PLUS LAKIER EKOLOGICZNY OBJĘTOŚĆ 350 ML

Bioetika Ekolak Plus - Ekologiczny lakier bez gazu, nadający zdumiewającą objętość

Lakier do włosów to produkt, bez którego nie powstanie żadna fryzura - koniecznie musi być on na wyposażeniu każdego salonu fryzjerskiego oraz znajdować się w domu wszystkich kobiet. Wybierając odpowiedni produkt do stylizacji, warto postawić na lakier, który zagwarantuje trwałość powstałej fryzury nie niszcząc przy tym włosów. Najlepszym wyborem będzie produkt Bioetika Ekolak Plus, który jednocześnie utrwala i nadaje objętość oraz blask nie obciążając pasm. Można go stosować do wszystkich rodzajów włosów przy różnych technikach suszenia i układania.

Przedstawiony produkt nie zawiera gazu, dzięki czemu po rozpyleniu nie dusi i nie jest uciążliwy dla otoczenia, dzięki czemu wpływa to bezpośrednio na jakość i komfort zabiegu. Ponadto lakier nie pozostawia na włosach widocznego osadu i pozwala również na modelowanie pojedynczych kosmyków. Jest to produkt, który gwarantuje stuprocentowe zadowolenie, zarówno dla fryzjerów jak i klientów. Bioetika to jakość, którą doceni każdy.

Zapraszamy na nasze pozostałe aukcje, gdzie znajdziesz sprzęt, akcesoria i kosmetyki fryzjerskie, kosmetyczne i wszystko do paznokcii!!!

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...