Wczytuję dane...
Model: HAN04420
Waga produktu: 1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 8.99 PLN
Producent: Raywell

Botoks dla włosów Raywell maska wypełniająca

Zabieg botoksu dla włosów Raywell to rewolucyjny system produktów, które gwarantują natychmiastowe, długotrwałe efekty zdrowo wyglądających włosów. Skuteczność produktów gwarantuje użycie wszystkich trzech kosmetyków z serii, które nawzajem się uzupełniają. Maska wypełniająca Raywell Botox 2 Hairgold z botoksem kapilarnym wnika głęboko we strukturę włosa, wypełnia je zwiększając ich gęstość i objętość. Zabieg jest na tyle skuteczny, że objętość zwiększa się aż o 30% co jest zauważalne gołym okiem. 

Dla kogo przeznaczony jest botoks dla włosów?

Jeśli Twoje włosy są zniszczone lub brakuje im objętości, to ten zabieg na pewno Ci pomoże. Jednak jako zabieg poprawiający kondycję włosów można zastosować praktycznie w każdym przypadku, tym bardziej, że efekt jest natychmiastowy i widoczny gołym okiem.

Rezultaty po zabiegu botoksem

Efekty przede wszystkim są natychmiastowe i zauważalne. Włosy po zabiegu zwiększają swoją objętość i gęstość do 30%, zyskują blask i zdrowy wygląd. Regeneracja włosów jest bardzo skuteczna i zachodzi w najgłębszych jego strukturach. Botoks Raywell Hair Botox to rewolucyjny zabieg, który bardzo szybko i przyjemnie się wykonuje.

Jakie produkty składają się na zabieg botoksu?

Jeśli chcesz wykonać zabieg botoksem dla włosów Raywell Hairgold potrzebować będziesz trzech produktów. Pierwszy to szampon, który przygotowuje do zabiegu. Drugim jest ta o to maska wypełniająca, która jest właściwym produktem wnikającym głęboko do wnętrza włosa zwiększa jego gęstość i objętość, regeneruje. Ostatnim trzecim kosmetykiem jest fluid do stylizacji Raywell, który zabezpiecza i wygładza włosy, przedłuża efekt zabiegu.

Pojemność: 1l

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...