Waga produktu: .1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 13.00 PLN
Producent: By Fama

DOSKONAŁOŚĆ TECHNICZNA W KOLORZE

Ekskluzywna technologia M.A.B jednocześnie rozjaśnia, osadza barwniki i nadaje refleksy gwarantując intensywną koloryzację z połyskiem, która nie blaknie i nie zmienia się z upływem czasu. Dla trwałego koloru i dobranych refleksów perfekcyjnie zdefiniowanych dla harmonicznych zestawień kolorów lub żywych kontrastów. Pokrywający aż do 100% siwych włosów. Baza krem-żel innowacyjna Forma łatwa, niewyciekająca i wygodna w użyciu. O niskiej zawartości amoniaku dla lepszej ochrony struktury włosa przed i po zabiegu. O wzbogaconej zawartości wosku pszczelego, kokosu, olejku rycynowego, które chronią i odbudowują włos.

Zakres.

Stabilna do kontrolowanego i trwałego rozjaśniania. Konsystencja kremowa ułatwiająca perfekcyjną przyczepność farby do włosa dzięki  PBF Color Cream.Bezalkoholowy żel – krem, o minimalnej zawartości amoniaku.

Różnica i technologia

Proces rozwoju barwników: innowacja M.A.B gwarantuje stały rozwój barwników a w związku z tym optymalny. Kolor wyraża jego maksymalną ekspresję. Równowaga osadzania: wdrażanie procesu M.A.B pozwala na zrównoważony proces osadzania się barwników w celu uzyskania wiernego, stabilnego i bez niepożądanych zmian wyniku.

Innowacja.

Professional by Fama to profesjonalizm dla Ciebie oraz pełne zadowolenie naszych klientek. Colorcubes jest wyjątkowy zarówno w swojej formule jak i w sposobie wykorzystywania w salonie.

FORMAT:

Tubka – 80ml
Oxygens – 1.000ml (10 vol, 20 vol, 30 vol, 40 vol)

Polecamy