Wczytuję dane...
Model: HAN02862
Waga produktu: .3 kg
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Kativa

Zestaw do keratynowego prostowania włosów Kativa

Idealnie proste, pełne blasku włosy na dłużej niż tylko do pierwszego mycia? Tak, to jest możliwe! Zestaw Kativa Brazilian Straightening to w pełni profesjonalna kuracja keratynowa z arganem służąca do trwałego prostowania włosów. Preparaty wchodzące w skład zestawu nie zawierają formaldehydu, soli ani siarczanów, dzięki czemu są bezpieczne dla włosów. Olejek arganowy i hydrolizowana keratyna zawierają kwasy Omega 3, 6, 9 i witaminę E przez co chronią i silnie nawilżają włosy sprawiając iż są one gładkie i podatne na układanie. Efekt idealnie prostych, pięknie błyszczących włosów utrzymuje się do dwóch miesięcy

W skład zestawu wchodzą: szampon przygotowujący, maska keratynowa do zabiegu, szampon wygładzający, odżywka keratynowa oraz broszura, pędzelek i rękawiczki. Kativa Keratynowe Prostowanie Włosów to produkt niezbędny w każdym salonie fryzjerskim. Idealnie proste, zdrowo wyglądające włosy to pełna satysfakcja klientek, które na pewno będą wracać na kolejne zabiegi.

Sposób użycia:

1.) Umyj włosy używając szamponu do stosowania przed zabiegiem 1 (PRE- TREATMENT SHAMPOO 1) następnie odsącz włosy ręcznikiem. Twoje włosy muszą być czyste, po czym wysusz je całkowicie suszarką.

2.) Podziel włosy na 2 sekcje i nałóż pędzelkiem kurację Brazylijskie prostowanie 2 (BRAZILIAN STRAIGHTENING 2) następnie za pomocą dłoni rozprowadź produkt od korzeni aż po same końce.

Nakładać 1-2 cm od nasady włosów.

3.) Pozostaw produkt na 15 minut. Po zakończeniu czasu ekspozycji, jeśli pozostał nadmiar produktu, usuń go za pomocą grzebienia. Nie spłukuj.

4.) Wysusz włosy używając szczotki i suszarki do włosów aż będą całkowicie suche.

5.) Prostuj swoje włosy biorąc drobne pasma i używaj płaskiej prostownicy od 5 do 12 razy z temperaturą pomiędzy 180 a 215 C. w zależności od rodzaju włosa.

*Przed rozpoczęciem 6 kroku odczekaj 5 minut.

BARDZO WAŻNE: Jeśli Twoje włosy są cienkie lub zniszczone

zalecane jest nie nadużywać przeciągania płaskiej prostownicy oraz stosowanie temp. 180C

6.) Umyj włosy używając szamponu 3 POST (SHAMPOO 3) aż do całkowitego usunięcia pozostałości produktu.

Jeśli istnieje potrzeba, powtórz tę czynność.

Odsącz ręcznikiem i nałóż odżywkę 4 (CONDITIONER 4).

Pozostaw na 5 minut i dokładnie spłucz dużą ilością wody.

Następnie wysusz i modeluj włosy suszarką do włosów.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...