Wczytuję dane...

Maszynki do włosów FOX

Elektryczne maszynki do włosów Fox to produkt, którego nie może zabraknąć w żadnym salonie fryzjerskim. Specjalizują się Państwo we fryzjerstwie męskim? Jeśli tak, maszyna do włosów jest jednym z najczęściej używanych narzędzi. Z jej pomocą można wykonać precyzyjne cieniowanie włosów, a w rękach doświadczonego fryzjera, posłuży do stworzenia naprawdę interesującej fryzury.

Czego oczekujemy od maszynek do włosów?

Jakie powinny być idealne maszynki do włosów? Fox to firma, która to doskonale wie i takie właśnie produkty wprowadza na rynek. Maszyna do włosów tej firmy charakteryzuje się cichą i płynną pracę. To zasługa precyzyjnego mechanizmu oraz niezawodnego silnika elektrycznego. Posiadając maszynkę do włosów, chcemy jej używać łatwo i bez zbędnych zabiegów. Prosty w obsłudze system czyszczenia, możliwość szybkiej wymiany nakładek, a także długi przewód zasilający lub pojemny akumulator wielokrotnego ładowania. To, na jaki sposób zasilania się zdecydujesz, zależy wyłącznie od Ciebie. Maszynki do włosów na kablu nie muszą być niewygodne w użyciu, o ile sam kabel ma odpowiednią długość. Maszynki do włosów Fox mogą pochwalić się jednym z najdłuższych przewodów na rynku. Jednak również maszynki akumulatorowe nie ustępują im komfortem pracy. Wydajny akumulator o dużej pojemności również zapewnia komfort i długi czas pracy w każdych warunkach.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Jak dbać o maszynki do włosów Fox?

Stając się szczęśliwym posiadaczem takiej maszynki, na pewno chcesz aby służyła Ci długo i niezawodnie. Jak można to osiągnąć? Przede wszystkim utrzymując ją w niezawodnej czystości i usuwając z niej pozostałości włosów i pyłu. Nie można również zapomnieć o regularnym oliwieniu, który zapobiega zatarciu się mechanizmu. Jeżeli zauważalny jest spadek precyzji pracy maszynką, może to oznaczać potrzebę ostrzenia zębów lub ich wymianę na nowe. Wybierając świadomie maszynki do włosów Fox, masz pewność że zakupisz je szybko i bez problemów, a cena akcesoriów wymiennych będzie dla Ciebie akceptowalna.