Wczytuję dane...
Model: HAN02767
Waga produktu: .1 kg
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: PURA KOSMETICA

Naturalna farba do włosów Pura Pure Color w odcieniu Light Marron Glace Chestnut 5/41

Chleb świętojański, jagody goji i aromatyczne drzewa to tylko kilka z naturalnych składników, które znajdziesz w produktach do koloryzacji włosów z linii Pura Pure Color. Bogactwo witamin i aminokwasów, znikoma ilość amoniaku oraz wygodna forma tubki to niezaprzeczalne atuty kosmetyków produkowanych przez firmę Pura Kosmetica, która zadba o twoje włosy i środowisko naturalne. W dodatku w ofercie znajdziesz aż 84 naturalne odcienie, które zachwycają głębią koloru!

Light Marron Glace Chestnut to ciepły, kasztanowy odcień, który z pewnością przypadnie ci do gustu! Lekka, kremowa konsystencja i pigmenty zawarte w produkcie to gwarancja stuprocentowego pokrycia siwych włosów i równomiernej koloryzacji - od nasady aż po same końce. Naturalne składniki bogate w witaminy dodatkowo odżywią twoje włosy i zapewnią im większą elastyczność, którą odczujesz już po farbowaniu. W przeciwieństwie do innych produktów dostępnych na rynku kosmetyki Pura Pure Color nie obciążają włosów i zapobiegają ich puszeniu.

Dodatkowe informacje

Sposób użycia:

Proporcje mieszania farby z oksydantem: 1:1,5

Pierwsza koloryzacja:

Zabieg rozpocząć od nałożenia mieszaniny na tył głowy, pokrywając pasmo po paśmie w odległości ok. 2 cm od skóry głowy na całej długości włosów. Pozostawić na okres 20 minut w między czasie przygotowując kolejną mieszaninę, którą pozostawiamy na okres 30 minut.

Do odrostów:

Należy zacząć od przodu idąc w kierunku karku. Czas wiązania wynosi 30 minut (40/50 minut dla bardzo mocnego efektu).

Spłukiwać ostrożnie.

Pojemność: 100 ml