Wczytuję dane...
Model: HAN02776
Waga produktu: .1 kg
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: PURA KOSMETICA

Profesjonalna farba do włosów Pura Pure Color, 5/7 Light Cocoa Chestnut, 100 ml

Kakaowy odcień Light Cocoa Chestnut jest jedną z aż 84 propozycji znakomitych farb do włosów, znanej powszechnie marki kosmetycznej Pura Kosmetica. Produkt pochodzi ze specjalnie stworzonej serii Pura Pure Color. Linia ta powstała w dużej mierze tylko z naturalnych składników, a niezbędną chemię ograniczono do minimum, jak na przykład amoniak, którego stężenie w produkcie wynosi zaledwie 1,5-3%. Dzięki witaminom i aminokwasom zawartym w orzechach włoskich, jagodach goji, chlebie świętojańskim czy aromatach drzewnych, włosy są odżywione i chronione od nasady aż po same końce.

Unikatowa farba do włosów zawiera innowacyjną formułę “Olej w wodzie”, gwarantującą szybkie rozpuszczanie składników i łatwiejszą aplikację farby. Z farbą Pure Color włosy będą miały piękny, głęboki kolor i delikatny blask, nie tracąc przy tym witamin i minerałów. Ponadto kosmetyk znajduje się w wygodnej tubce, dzięki czemu aplikacja staje się jeszcze łatwiejsza!

Dodatkowe informacje:

Sposób użycia:

Proporcje mieszania farby z oksydantem: 1:1,5

Pierwsza koloryzacja:

Zabieg rozpocząć od nałożenia mieszaniny na tył głowy, pokrywając pasmo po paśmie w odległości ok. 2 cm od skóry głowy na całej długości włosów. Pozostawić na okres 20 minut w między czasie przygotowując kolejną mieszaninę, którą pozostawiamy na okres 30 minut.

Do odrostów:

Należy zacząć od przedniej partii włosów, przechodząc w stronę karku. Czas wiązania wynosi 30 minut (40/50 minut dla bardzo mocnego efektu).

Spłukiwać ostrożnie.

Pojemność: 100 ml