Wczytuję dane...
Model: HAN02770
Waga produktu: .1 kg
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: PURA KOSMETICA

Farba do włosów Pura Pure Color, 5/8 Light Tobacco Chestnut, 100 ml

Kusi cię piękny kasztanowy odcień włosów? Poszukujesz wysokiej jakości farby, która spełni twoje oczekiwania? Doskonale trafiłaś! Z farbą marki Pura Kosmetica twoje włosy zyskają głęboki, a zarazem świeży kolor kasztanów. Produkt pochodzi z serii Pure Color, oferującej aż 84 różne odcienie farb do włosów. Dostępny jest w formie mieszanki o konsystencji kremu. W przeciwieństwie do innych tego typu produktów, proponowana farba do włosów zawiera znikomy procent amoniaku.

W jego składzie nie znajdziemy parabenów, SLS czy SLES, a jedynie składniki w postaci naturalnych, roślinnych wyciągów - bogatych ekstraktów z jagód goji, chleba świętojańskiego, orzechów włoskich, a także drzewne aromaty. Marka Pura Kosmetica jest znanym producentem kosmetyków do pielęgnacji włosów, który bywa często spotykany w profesjonalnych salonach fryzjerskich. Jeśli pragniesz nieziemskiego efektu farbowania, wypróbuj działanie Pure Color Light Tobacco Chestnut już dziś!

Dodatkowe informacje:

Sposób użycia: Proporcje mieszania farby z oksydantem: 1:1,5

Pierwsza koloryzacja:Zabieg rozpocząć od nałożenia mieszaniny na tył głowy, pokrywając pasmo po paśmie w odległości ok. 2 cm od skóry głowy, na całej długości włosów. Pozostawić na okres 20 minut w międzyczasie przygotowując kolejną mieszaninę, którą pozostawiamy na okres 30 minut.

Do odrostów:Należy zacząć od przodu idąc w kierunku karku. Czas wiązania wynosi 30 minut (40/50 minut dla bardzo mocnego efektu).

Spłukiwać ostrożnie.

Pojemność: 100 ml