Wczytuję dane...
Model: HAN02761
Waga produktu: .1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 8.99 PLN
Producent: PURA KOSMETICA

Naturalna farba do włosów Pura Pure Color w odcieniu Medium Intensive Golden Blond 7/33

Złocisty blond i odżywione włosy od dzisiaj idą ze sobą w parze za sprawą włoskich produktów do koloryzacji marki Pura Kosmetica opartych na ściśle wyselekcjonowanych składnikach naturalnych, takich jak: jagody goji, orzech włoski, chleb świętojański i aromatyczne drzewo czereśniowe. Linia Pura Pure Color to aż 84 odcienie, które nie tylko nie niszczą włosów, ale przede wszystkim zapewniają równomierny kolor od nasady aż po same końce oraz stuprocentowe pokrycie siwych włosów.

Medium Intensive Golden Blond to jeden z odcieni, który zniknie po kilku myciach. Pigmenty zawarte w produkcie zapewnią długotrwały rezultat, zaś specjalistyczna formuła ,,olej w wodzie” to gwarancja lepszego wchłaniania się koloru. Farba jest w stu procentach bezpieczna – nie zawiera parabenów, SLS, SLES oraz posiada obniżoną zawartość amoniaku, dzięki czemu nie niszczy włókien włosowych. Bogactwo witamin, minerałów i aminokwasów sprawi, że Twoje włosy pozostaną zdrowe i pełne blasku!

Dodatkowe informacje

Sposób użycia:

Proporcje mieszania farby z oksydantem: 1:1,5

Pierwsza koloryzacja:

Zabieg rozpocząć od nałożenia mieszanki na tył głowy, pokrywając pasmo po paśmie w odległości ok. 2 cm od skóry głowy na całej długości włosów. Pozostawić na okres 20 minut, w międzyczasie przygotować kolejną mieszankę, nałożyć ją na włosy na 30 minut.

Do odrostów:

Należy zacząć od przodu idąc w kierunku karku. Czas wiązania wynosi 30 minut (40/50 minut dla bardzo mocnego efektu).

Spłukiwać ostrożnie.

Pojemność: 100 ml