Wczytuję dane...
Model: HAN02768
Waga produktu: .1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 8.99 PLN
Producent: PURA KOSMETICA

Naturalna farba do włosów Pura Pure Color w odcieniu Medium Marron Glace Blond 7/41

Farba na bazie naturalnych składników, która nie niszczy włosów? Tak, to możliwe! Produkty do koloryzacji włoskiej marki Pura Kosmetica to pełen blasku, długotrwale utrzymujący się na włosach kolor. Produkt zawiera jedynie niewielką ilość amoniaku, dzięki czemu nie uszkadza włókien włosowych. Lekka formuła bogata w witaminy, aminokwasy i składniki pochodzenia roślinnego (chleb świętojański, jagody goji i inne) to gwarancja odpowiedniej ochrony i pielęgnacji.

Medium Marron Glace Blond to jeden z 84 naturalnych odcieni, który długo trzyma się na włosach i zapewnia ich równomierne pokrycie od nasady aż po same końce. Wygodna tubka ułatwia aplikację, a kremowa konsystencja i pigmenty zawarte w produkcie sprawiają, że farba szybko się wchłania, zapewniając stuprocentowe pokrycie siwych włosów. Kosmetyki z linii Pura Pure Color to wysokiej jakości, profesjonalne produkty do koloryzacji, cieszące się pozytywną opinią renomowanych salonów fryzjerskich.

Dodatkowe informacje

Sposób użycia:

Proporcje mieszania farby z oksydantem: 1:1,5

Pierwsza koloryzacja:

Zabieg rozpocznij od nałożenia mieszanki na tył głowy, pokrywając pasmo po paśmie w odległości ok. 2 cm od skóry głowy na całej długości włosów. Pozostaw na 20 minut, a w międzyczasie przygotuj kolejną mieszanką, która powinna pozostać na włosach przez ok. 30 minut.

Do odrostów:

Zacznij od przodu głowy, przechodząc w kierunku karku. Czas wiązania wynosi 30 minut (40-50 minut dla bardzo mocnego efektu).

Spłukiwać ostrożnie.

Pojemność: 100 ml