Wczytuję dane...
Model: HAN02783
Waga produktu: .1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 8.99 PLN
Producent: PURA KOSMETICA

Farba do włosów Pura Pure Color Light Copper Blond, oparta o naturalne składniki.

Włoski producent kosmetyków Pura stawia na dwa aspekty w swoich produktach - proekologiczność i doskonałą jakość koloru. Farba do włosów z linii Pure Color o pojemności 100 ml i kolorze miedzianego blondu to wyraz dbałości o środowisko i Twoje włosy. Jej tworzeniu towarzyszyła świadomość, że naturalność to cenna zaleta. Z farbą Pura zyskujesz nie tylko wspaniały odcień. To również wiele fenomenalnych właściwości.

Skład farby to niska zawartość amoniaku i bogactwo ekstraktów. Mamy tu do czynienia z wyciągami z drzewa karobowego, orzechowego, wiśniowego i jagód goji. To połączenie przynosi mnogość minerałów i witamin. W dodatku możesz liczyć na szereg właściwości, dzięki którym, oprócz długotrwałej koloryzacji, włosy będą odmłodzone, odżywione i błyszczące. Farby do włosów Pura wolne są ponadto od SLS, SLES, parabenów, EDTA i emulgatorów formaldehydu. Jest to wyraz poszanowania dla Twojego zdrowia i troski o otoczenie.

Sposób użycia

Proporcje mieszania farby z oksydantem: 1:1,5

Pierwsza koloryzacja:

Zabieg rozpocząć od nałożenia mieszaniny na tył głowy, pokrywając pasmo po paśmie w odległości ok. 2 cm od skóry głowy na całej długości włosów. Pozostawić na okres 20 minut w między czasie przygotowując kolejną mieszaninę, którą pozostawiamy na okres 30 minut.

Do odrostów:

Należy zacząć od przodu idąc w kierunku karku. Czas wiązania wynosi 30 minut (40/50 minut dla bardzo mocnego efektu).

Spłukiwać ostrożnie.